Maxon Ardour (2012)

Vlastník p.a.t.r.i.k.7
Vloženo 9.6.2012
Aktualizováno 6.11.2017

pořízen jako levný dopravní prostředek...

První dojmy - na čínu klasické zpracování.Ale jinak pěkný vzhled a první dojem jako ze skůtra,no..

Je to čína,ale po dlouhém rozhodování jsme se nakonec rozhodli takhle.Chtěli jsme něco levného,s malou spotřebou na ježdění do práce,malé nákupy a tak.S pořizovací cenou,jako za 10 let staré značkové skůtry máme aspoň záruku,i když ten výkon zas takový nemá.Zatím je ve fázi zajíždění,momentálně jen na půlku plynu.Co mě ale zarazilo je spotřeba.Bere si 3,9 litru,to je dost,na to,že jsem čekal 2-3 litry.Teď tam je ještě omezovač,tak uvidíme,co to udělá po tom jak se dá pryč.Jinak na půl plynu jede v pohodě 70,takže těch 90 by po zajetí mohl v pohodě držet.Místo pod sedlem je na jednu helmu,ale i ta se tam skoro nevleze a sedlo na ni trochu tlačí.Na benzině strávím celkem dost času,protože z té malé nádrže pořád pění benzín,tak tankuju jen tak po čurkách.Až na tu spotřebu svůj účel zatím plní bez problému

Rradek
Rradek napsal 28.06.12 v 20:40

Jsem na rozpacích kolik dát bodů, je to čína, ale kdoví od koho to obšlehli. Švára jí má a je fakt že je to za dobrou cenu a nejezdí to nejhůř. Vzhledově to ovšem vypadá jako
motorka za 150000,- Kvůli tomu vzhledu dávám čínským inženýrům a plagiátorům 10b. Když to nebude zlobit tak to není špatný kup.