ČZ 250/455 (1962)

Vlastník kowis
Vloženo 28.5.2012
Aktualizováno 29.5.2012

Číza, která byla pro mě vždy takový jednorožec a kterou jsem dal v jejich 50 letech dokupy

O této číze jsem v mých mladých letech vždy slyšel, že je to totální střela - mnohem výkonější jako Jawa, ale nikdy jsem s ní nměl tu čest. Vždy se říkalo - ten kdo měl 250 jednovýfuk ( nerozlišoval jsem Jawu nabo ČZ) tak byl KING.
Proto jsem byl velmi rád když se mi naskytla možnost koupě a byl to super kup - za 5.000 Kč jsem získal tuto motorku společně s náhraním motorem, TP, skoro komplet JAWA 175 a spoustou náhradních dílů. Navíc byly k tomu nově nachromované díly na renovaci.
Tuto zimu jí budu dávat do pořádku a už se těším jak na ni vyjedu. Chtěl bych k ní připojit PAVa. Jen potřebuji sehnat nádrž v chromu nebo si nechám pochromovat jednu z těch co mám doma. Pár věcí tam není origo, ale ve svém skladu mám vše. Už se na tu renovaci těším

LiborK
LiborK napsal 25.11.18 v 11:56 10b.

Krása.

karlos51
karlos51 napsal 27.03.14 v 20:09 10b.

Pěkná renovace

čuník.
čuník. napsal 27.01.14 v 23:11 10b.

Jednoznačně za plný počet

Steedy
Steedy napsal 07.08.12 v 12:21

Paradni motorka , gratuluji k renovaci , uvazuji taky nad koupi model ČZ 250/455 Sport jednolauf ,origo patina,cervene provedeni, zvazuji zda ji predelat na cerno nebo nechat puvodni origo patinu a jen dolestit chromy a hlinik.

Opravdu musim jeste jednou pochvalit nadherne provedena renovace palec nahuru

O.N.E.
O.N.E. napsal 07.06.12 v 23:17