Yamaha XT 660 Z Tenere (2009)

Vlastník 2100
Vloženo 17.5.2012
Aktualizováno 14.7.2019

Tak konečně vysněná motorka je doma. Černá italka s japonským původem nahradila Domino.

První dojmy - Super. Nemá chybu.

Doplňky na motorce - Koupený topcase, Doma dělaný hlavní stojan a plotna topcasu. Přidány led světla.

Je čerstvá v rodině a tak se sžíváme.Koupeno ve freemotu. Dovoz Italy někde od Modeny. Dneska obstrukce na registru. "Mám tady 11 dovozů tak se stavte příští tejden"... ach ty úřady. Zatím vše funguje jak má. Origo boční kufry jsou super. Bude se hodit topcase ale nevím jestli dodám origo(cena :) ). 9500 km najeto a sjetý gumy. Zítra dpd dováží od ipneu mitasky 09 dakar. Hurá... Obujeme papučky a kouknem se po okolí. Na těch starejch bych to radši nedal.

Po šesti letech na Mitaskách 09 nebo 10 zkouším změnu, Shinko Adventure Trail.
Vzadu 805 140 - 17, předek 804 90-90 21
Slibují větší nájezd. Tak uvidíme. Proti Mitaskám skoro žádná výtka. Většinou najeto kolem 10000 km. Předek zubatí ale to je normální.
Od koupi najeto 30000 km.
Tenérka mně nikdy nenechala ve štychu. Vše je původní. Měnil jsem jen ložisko rozety a unašeče, Měním jen olej , filtr,gumy a řetězovku. Plus servis dle manuálu. Zatím bych neměnil. Ve dvou jsme projeli balkán a několikrát navštívili Ukrajinu.

T.o.m.y.
T.o.m.y. napsal 30.08.12 v 21:24

hezká mašina Co ty gumy,jak se to chová na silnici?V terénu to s nima musí bejt fakt super..

vencysta
vencysta napsal 28.05.12 v 21:02

Pěknej stroj Ať slouží

Linhart89
Linhart89 napsal 28.05.12 v 19:50

Vypadá naprosto skvěle! Tak hodně km v sedle:)

dannj
dannj napsal 18.05.12 v 21:51

istonbike
istonbike napsal 17.05.12 v 22:42

Parádní 1-buch,který dělá čest svému jménu a terén mu opravdu není cizí dávám 10b s přáním super kilometrů v sedle i stupačkách