Ostatní Chopper (2004)

Vlastník Pawloss
Vloženo 8.1.2006
Aktualizováno 4.11.2006

Super stroj, jezdí se mi na něm dobře, ze začátku na motu něco pořád drnčelo ale už je to vychytané.

Zkušenosti: Už jsem se moh svezt a řídit tyto mashiny: Simson, MZ 150, VT 600, VS 600, XVS 650, SV 650, MUZ 660, FZS 600,GPZ 600,CBR 900 RR, GSF 1200, CBR 1000 RR...

Cesty: Maxi Moto Show 05, Dragon´s FIST 05, Jerlochovice 06, Freedom Party 06, Slickers párty 06, DOMO-MOTO 06, Dragon´s FIST 06, a hafo vyjížďek po okolí. No sezona se pomalu končí ještě pár srazíku snad stihnu...

Cestopis: Dovolená v Pekelných dolech... je to tam super mužu každému doporučit. Příští rok tam jedu zas i kdyby měly padat trakaře :))

Další info: Mašina je odost těžší než ostatní 125ky, tak je to dobrá příprava na silnější stroj. Mám upravené výfuky tak to má 100x lepší zvuk než to mělo. Na jaro budu kupovat nový stroj tak jsem zvědavý co vyberu... Tak do jara jsem nevydržel a už jsem koupil... Honda VT 600 C Shadow...

BaluJarda
BaluJarda napsal 02.01.09 v 14:21

napsal 24.07.07 v 11:02

pozdravujem Vás, chcem sa Vás opítať o radu. Podľa obrázku ste si tuningoval výfuk, viete mi poradiť kde na Slovensku sa dá na jinlune150 niečo také objednať?<br />
Druhá otízka sa tíka vybrácií motora pri rýchlosti cca 75-80km/h, lebo motor je upevnený na kostru napevno. Dá sa to nejako odpružiť?

napsal 03.05.07 v 21:56

Martin: tak to je mazec co se mezi lidma povída... mi to potom musíš všechno povykládat rád si to poslechnu takovou hystorku ) jj bylo to uplně jinač ptom na srazu pokecáme po nehodě jsem měl praskly blatík, hyblé brýle, pravý blinkr zlomený a light podřenou pravou kapotáž prostě nic hrozného mohlo to dopadnout hůř.... Taky jsem zvědav jaká to bude akce tak jo zatím se měj a na srazu čus

napsal 03.05.07 v 17:59

Zdarec,slyšel jsem to trochu jinak.Nějaká policie ujíždění a tak.Jasně,že přijedu 11 do bohumína.Jsem zvědavý na tu akci.Co motorka jak vypadala po nehodě a jak vypadá teď?

Pawloss
Pawloss napsal 30.04.07 v 23:41

Martin: čus, nebylo to tak hrozné... jen jsme s kamošem nedaly zatačku na skřitku... koukám že se zprávy šíří pěkně co ty jinač? přijedeš 11. do bohumina?