Honda PCX 125 (2012)

Vlastník ferry600
Vloženo 6.5.2012
Aktualizováno 31.1.2018

Cena benzínů stoupá, je potřeba to řešit. Takže prozatímní přestup z šestistovky na skůtr 125 ccm

První dojmy - Skútr padne hned do ruky, je super. Vzhledem k tomu, že jsem spíše jezdil mezi vesnicemi, mimo světelné křižovatky, start stop jsem měl vypnutý. Jinak skútr 125 ccm je ideální na přesuny do 30 km, levný provoz, prostě samá pozitiva :-)

Koupeno jako fungl nový stroj, zatím najeto 500 km, během měsíce provozu a můžu říct že jsem s koupí spokojen. Spotřeba opravdu do 2,5 litrů, vzhledově to vypadá super, jen to nechce na zadní jako předešlé stroje ale to se dalo čekat že

Rok 2017, PCX šlo do světa, za pěl let najeto 18 tis. kilometrů, pouze běžný servis, nikdy mě nezklamal, takže můžu doporučit jako jasnou volbu při výběru skútru Teď už zase zpět k velkým strojům, podzim 2017 Honda Hornet 600, rv. 2008

Acolor
Acolor napsal 08.06.12 v 11:16

Ahoj, jdu ve tvých stopách. Měl jsem CBF 600S, ta šla kuli rodině a hlavně dětem do světa. Jedné stopy se vzdát ale nechci. Mám tak objednaný stroj jak máš ty PCX 125 v šedé barvě. Má my dorazit v průběhu června, tak se těším. Do práce a z práce bude super.

ferry600
ferry600 napsal 31.05.12 v 14:12

Díky moc za měsíc mám nalítáno 800 km a zatím jen spokojenost!!! Maximálku to má papírově 94 km/h, tachometrově okolo 107 km/h, takže to tak odpovídá

vapenna
vapenna napsal 13.05.12 v 20:35

čau,prosím tě,kolik to má maximálku?dík Jarda

fleet.admiral
fleet.admiral napsal 07.05.12 v 05:55

Gratuluju! Já na svůj objednaný od března čekám, ale nejspíše dorazí už tento měsíc, tak se třeba někde potkáme! Tak přeju jen samou radost a hodně uspořeného benzinu! Ode mě 10 b.