Babetta 207 (1978)

Vlastník U.F.O
Vloženo 3.5.2012
Aktualizováno 3.5.2012

Je to mašinka na které jsem se učil jezdit když jsem byl malí.Táta ji kdysi pujčil strýcovy a ten ji dal na hraní svím dětem takže chudák dopadla děsně :( vyštrachal jsem ji u táty z garáže a dam si ji do pucu jak bývala. Bude mi zas dělat radost

moto BABETA 207 si kdysi pořídil muj táta, jezdíval na ni do práce.Skušenost s babetkou mám, je to muj první motocykl co jsem kdy řídil . A také vyboural :) ( uklouzlo mi to na štěrku )
pořízovací cena tenkrát bývala 3500 kčs a to už bývali peníze.
její osud byl spečetěn ve chvíli kdy babetu pujčil svému bratrovy a ten ji dal na hraní svím dětem. babeta dostala co proto,sedřená chybějí pár drátku ve výpletu kol.Sprejem se snažili asi maskovat vady takže i chrom to odnesl. Po domluvě mi muj táta dal šanci si ji vzít a dát ji zas plnou krásu jakou mívala když ji měl on. Pečoval o ni a já v tom chci a budu pokračovat dál beru ji jako spíše rodinný klenot :)

Práce co mě na ni čeká je sice piplačka ale bude stát za to!
nechám pískonout kostru, opět žlutou barvu a červené blatníčky prostě tak jako je na fotkách. Motor celí rozeberu a vydrbu a pokud to pujde vyleštím do zrdcadla.Pokud to pujde zachovám co nejvíce originál d