Kawasaki KLE 500 (2006)

Vlastník Motors
Vloženo 14.4.2012
Aktualizováno 12.7.2012

Guma a Brašna na nářadí

Vloženo: 15.05.2012, Uskutečněno: 26.04.2012, Stav tachometru: 29754 km, Zhlédnuto: 6x

Jelikož zadní guma byla prakticky bezevzorku, koupil jsme novou Mitas E09 Dakar. Motorka se zvedla a mam pomalu problém dosáhnout na zem. V terénu dobrá, na to co jezdím dostačující. Ale při podřazování a brždění sem tam "zadriftuje". Asi jsem si ještě pořádně nezvykl na dvouvalec. Na vodě zatim jen mala zkušenost s gumou, ale stačila. Jen jsem lehce přidal a už to šlo do smyku. Tak uvidíme až bude někde pořádně mokro...

Bohužel na Této motorce není prakticky žádné místo pro nářadí,lékárničku, žárovky, atd. Vyřešil jsem to koupí brašny na kolo co se dává do rámu a přidělal ji pod pravý plast. Nářadí se tam vleze docela dost a nepoztrácíte to.

• Držák navigace

Koupil jsem si na motorku levný držák navigace. Původní uchycení na řidítka. Když jsme to zkoušel a viděl jak to ma být, tak jsme si řekl že takto tedy opravdu ne. Bál bych se že to pomalu po cestě někde ztratím a když s

Vloženo: 15.05.2012
    Uskutečněno: 10.05.2012
  • Olej+filtr

Vyměnil jsem olej 10W40 od Mobil 1. Filtr od Hiflo HF303. Byl pěkně černej, ale z Kawy mi nikdy nevyteko nic čistého.

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 15.05.2012