Jawa 50/551 Jawetta (1960)

Vlastník Stehliiik
Vloženo 11.4.2012
Aktualizováno 21.5.2012

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 7 záznamů

Daviiido
Daviiido napsal 12.04.12 v 19:18

Rozhodně jí ponechej v originále...není nad to mít stroj v originálním laku s krásnou patinou...pak z ní krásně dýchá historie...a předek i kyvku dřív nebo později v originálu určitě seženeš, jen vystihnout nějakou rozumnou cenu...ode mě máš jasných 10 bodů

Stehliiik
Stehliiik napsal 12.04.12 v 15:34

Celou jí určitě lakovat nechci zrenovovat se muže vždy puvodní stav už nedostaneš nikdy... zase tolik to vidět to nebude a když bude tak pořád lepší než ta oranžová

MimoCZ
MimoCZ napsal 12.04.12 v 14:09

Cely to nelakouj, to je skoda. Me v prodejne barvu ktera neodpovida RALce nascanovali a presne namichali.

elstrem
elstrem napsal 12.04.12 v 12:42

Souhlas,jedině nově přelakovat celou.Ten rozdíl,by tam byl vidět určitě.Jinak gratulace k pěkný sportce.Já jsem se pustil do renovace standartky,ale kdybych se ted mohl znovu rozhodnout,tak bych šel určitě do sportky.

Jawa_speed_
Jawa_speed_ napsal 12.04.12 v 10:33

Je to nádherný kousek možná by byla dobrá renovace kompletní jako máš na stadionu když ten předek neseženeš protože přelakováním už to komplet netrefíš a rozdíl bude vidět

Stehliiik
Stehliiik napsal 11.04.12 v 22:04

trochu se toho bojím když ten předek nalakuju a zbytek nechám, ale lakovat celou je škoda

Daviiido
Daviiido napsal 11.04.12 v 22:01

Jo tak tohle bude krasavice