Jawa 50/23 Mustang (1972)

Vlastník Dachlmen
Vloženo 8.4.2012
Aktualizováno 9.4.2012

Vždycky se mi Golden Sport líbil, takže když přišla možnost ho vlastnit, neváhal jsem

Není sice v nejlepší kondici, ale je . Má originál štítek v AJ i držák na baterku, škoda jen že chybí zadní světlo a pár věcí již není orig. I tak by z něho při troše lásky mohl vzniknout pěkný kousek. Jen otázka zda jen opravit nedostatky a nebo kompletně renovovat??

PajkaLS
PajkaLS napsal 10.12.17 v 21:26 6b.

Ahoj, nemohl bys mi prosím do zprávy poslat výrobní číslo tohoto Goldena? Snažím se ucelit databázi výrobních čísel a něco dokázat/vyloučit. Nikde ho zveřejňovat nebudu. Pajka

s_osna
s_osna napsal 29.11.16 v 08:46 7b.

Pouze bych ho vyčistil,poopravil a hlavně zachoval původní lak.Je to pěknej kousek

Daviiido
Daviiido napsal 10.01.13 v 12:10 8b.

Z tohoto stoje bude taky luxusní krasavec...stříknout rám a zbytek bych taky nechal v origo stavu...

Luky.moto
Luky.moto napsal 19.04.12 v 07:30

Golden, koukal sem na něj, když byl na prodej.Kdybych neměl svýho, tak sem ho vzal.
Dej mu lásku

Dachlmen
Dachlmen napsal 10.04.12 v 23:14

Vidím to tak, že zrenovuju pouze rám, kola, motor a drobnosti, blatníky a nádrž zatím nechám původní a pokusím se sehnat zadní světlo a kastlík. Zrenovovat zbytek nebo postavit repliku goldena můžu udělat vždycky