Suzuki GSX 750 F (2004)

Aktualizováno 26.3.2018

Deník motorky
Nalezeno 103 záznamů

• Jablonec

Včera proběhla vyjížďka do Jablonce nad Nisou :-) Máme těsně před motodovolenou, takže se snažím využít každé příležitosti k ježdění:-DD Místo toho, abych poslal odhlášené papíry od Mršky poštou, jsem je do prodejny z

Vloženo: 23.06.2012
    Uskutečněno: 22.06.2012
  • Učme se přežít

Další nádherný den na okruhu v Sosnové:-DD Celodenní bezpečnostní kurz pro motorkáře pořádaný libereckým krajem - den vyšel nádherně - tedy až moc +o( Vzduch 36°C, na slunci 53°C, asfalt ještě daleko víc... :-D

Uskutečněno: 16.06.2012
  • Montáž gripů

Když už byla Muška v servisu, tak jsem si tam rovnou nechal nainstalovat vyhřívané hefty:-DD Bohužel jsem měl málo času, takže jsem to nemohl udělat sám (chtěl jsem to alespoň zkusit:-D), ale už si brousím zuby na 12V

Uskutečněno: 15.06.2012
  • Nemocnice

Proveden první velký servis :-) Vzhledem k únikům oleje v oblasti ventilového víka jsem byl nucen Mušku hodit do servisu - nedalo mi to totiž spát :-) Příčinou úniku byly špatné těsnící kroužky pod šrouby držící vent

Typ: Odborný servis
    Uskutečněno: 15.06.2012
  • Očistec při koupi páteřáku

Hurá, dočkal jsem se :-DD Po dnech a týdnech nejistot se ke mě konečně dokodrcala správná velikost proslulého páteřového chrániče Büse Belluno II (y) Páteřák jako takový mi připadá bezvadný, bohužel to samé nemohu

Vloženo: 14.06.2012
    Uskutečněno: 14.06.2012
  • Vyhřívané rukojeti

Tak jak jsem avizoval, pomalu ale jistě začíná přestavba k obrazu mému:-P Doma mi přistály vyhřívané hefty Saito III. generace, za které velice děkuji (tak trochu předčasný dárek k narozeninám) :-DD Protože je Mu

Vloženo: 07.06.2012
    Uskutečněno: 05.06.2012
  • Cesta do "nemocnice"

Mušku jsem dnes nakonec na dvakrát odvezl do servisu - napoprvé jsem doma totiž zapomněl koupený olej - mojí oblíbenou a léty ověřenou klasiku Repsol moto sintético 10W40 :-$ (s) :-DD V "nemocnici" jí čeká spousta z

Vloženo: 02.06.2012
    Uskutečněno: 02.06.2012
  • MOGULMOTODAY

Dnes jsem se žúčastnil téhle výukové motoakce na autodromu v Sosnové :-DD Moje účast byla ale hned ráno ohrožena, protože jsem opět válčil se startováním:-( Motorka teď přes měsíc stála, jelikož na ježdění není vůbec

Vloženo: 29.05.2012
    Uskutečněno: 29.05.2012
  • Představení

Dnes proběhlo představení Mušky našim - první "delší" vyjížďka, najeto něco přes 50km :-D Před vyjetím jsem pro jistotu dolil trochu oleje, připadalo mi, že je ho tam málo:-) Za studena chytla v pohodě, teplé start

Vloženo: 21.05.2012
    Uskutečněno: 14.04.2012
  • Hurá!

...další stěhování :-D Začínám jí pomalu věřit i ve startování - dnes chytla naprosto pohodově tak, jak má - bez plynu, jen se sytičem (a to byly venku jen 3°C) :-DD Moje "oprava" v podobě zvýšení volnoběhu tedy ev

Vloženo: 09.04.2012
    Uskutečněno: 08.04.2012
  • Louis

Uskutečněn výlet do Louis v Drážďanech:-) Krom antipichů a nějakých kravin jsem se rozhodl z preventivních důvodů vyměnit helmu, takže byla zakoupena nová - Scorpion EXO 500 se zrcadlovym plexi :-DD Poohlížím se ta

Vloženo: 21.05.2012
    Uskutečněno: 07.04.2012
  • Evidenčka + konzultace v servisu

Tak jsem začal pracovat na přihlášení :-) "Krásné" 4°C, ale naštěstí sucho - zajel jsem na evidenčku a cestou zpět jsem se zastavil na konzultaci v servisu kvůli tomu sáknoucímu oleji na ventilovym víku :-) Výslede

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 06.04.2012
    Uskutečněno: 06.04.2012
  • Koupě - aneb jak jsem k Mušce přišel

Bylo nebylo :-D ...skupina A21 se už nějakou dobu vyskytovala v mym řidičáku, a proto přišlo rozhodování, jaká mašinka bude následovat po mojí milované Mršce:-) Protože je výběr obrovský, musel jsem si stanovit zák

Vloženo: 04.04.2012
    Uskutečněno: 31.03.2012