Suzuki GSX 750 F (2004)

Aktualizováno 26.3.2018

Deník motorky
Nalezeno 103 záznamů

• STK

Protože jsem si ve zkouškovém nechal propadnout technickou, bylo potřeba to napravit :-) Venku krásně, možná že až moc, ale byl čas, tak jsem se po domluvě vydal na STK :-) Vše proběhlo hladce až na rok propadlou l

Vloženo: 21.06.2013
    Uskutečněno: 21.06.2013
  • Toulky po našem kraji

Ano, stejně jako na konci loňské sezóny jsme se toulali po Liberecku - najeto 100km, místy stále ještě hromady štěrku, ale bylo nádherně a užili jsme si to :-DD

Vloženo: 27.05.2013
    Uskutečněno: 19.05.2013
  • Projížďka

Po podvečerním návratu ze školy jsem se rozhodl, že by nebylo od věci si po delší době provětrat hlavu :-) Počasí nádherný, všude kvetoucí pole, silnice bez provozu (s) Startování překvapivě v pohodě, rychlé natankov

Vloženo: 15.05.2013
    Uskutečněno: 15.05.2013
  • Elektrosoučástky

Tak po delší době další záznam do deníčku:-D V jednom zdejším tématu ohledně 12V zásuvky jsem ze zhrozil, když jsem zjistil, že moje zásuvka nebude až tak bez práce jak jsem si myslel :-) Bylo potřeba nakoupit pouzdro

Vloženo: 15.05.2013
    Uskutečněno: 14.05.2013
  • Chalupa

Letos poprvé výlet na chalupu - mělo být docela hezky, ale teploměr se ráno zastavil na 8°C a sluníčko taky nikde... :-( No nic, alespoň jsem prubnul vyhřejvaný hefty :-D Jen nechápu, k čemu tam mají těch "100%" výkon

Vloženo: 23.04.2013
    Uskutečněno: 20.04.2013
  • Předsezónní servis

Konečně se umoudřilo počasí, takže jsem si mohl vyzvednout Mušku ze servisu :-DD Čekání to bylo sice dlouhé, ale vyplatilo se - konečně bylo hezky, takže jsem se nemusel bát promrzlých kolenou ani náledí na silnici

Vloženo: 17.04.2013
    Uskutečněno: 12.04.2013
  • Opět Louis

Tak jsme si po dlouhé době vyrazili do Německa :-) V Louisu nám expirovaly bonusové body za dosavadní nákupy, tak jsme si řekli, že bychom jim je nemuseli nechat, a proto jsme vyrazili na výlet do Drážďan :-DD Spíš

Vloženo: 17.04.2013
    Uskutečněno: 30.03.2013
  • Muška žijeee! :-D

Začátek sezóny se tentokrát zadařil mimořádně brzy - 31. ledna již bylo cca +8°C, suché silnice a svítilo sluníčko :-) Vzhledem k nutnosti dovychytání několika drobností jsem se rozhodl, že motorku převezu do servisu

Vloženo: 09.02.2013
    Uskutečněno: 31.01.2013
  • Osram Night Racer plus

Další kapitola z pohádky s názvem "formování Mušky k obrazu mému" :-D Jak jsem se již stačill přesvědčit, světla jsou další nepříliš povedenou částí téhle mašiny :-) Když jsem nadával na světla u GSX-R, tak by mě ani

Vloženo: 02.01.2013
    Uskutečněno: 02.01.2013
  • Zazimování, aneb válka s baterkou

Tak trochu doháním resty :-$ (s) Sezónu 2012 zakončuji s najetými 2780 km :-) Ty 3 tisíce jsem bohužel nakonec nestihnul, snad se zadaří příští rok :-) Stejně tak jak rychle přišly silné mrazy, jsem i já přišel

Typ: Údržba
    Vloženo: 02.01.2013
    Uskutečněno: 09.12.2012
  • Gripy Oxford OF696 + olej

Vzhledem k neblahým událostem, které se staly s mými dosavadními gripy Saito jsem byl nucen zakoupit vyhřívané hefty nové :-) Volba padla na osvědčenou značku Oxford, konkrétně na model OF696 určený pro sportovní mot

Vloženo: 09.11.2012
    Uskutečněno: 09.11.2012
  • Toulky po liberecku

Menší projížďka po Libereckém kraji - shodou okolností jsem přetočil 30 000km na motorce přímo na Ještědu :-DD Bylo to fajnový odpoledne i přes to, že nás cestou zpět stavila PČR na kontrolu :-D

Vloženo: 09.11.2012
    Uskutečněno: 25.09.2012
  • Alpinestars SMX-4

Dočkal jsem se nových motobot, snad budou sloužit dobře:-DD V Louisu byly ve slevě za stejné prachy, jako obdobné od ProBikera, takže nebylo moc co řešit :-$ Prozatím zůstávají v krabici, během dlouhých zimních

Vloženo: 24.09.2012
    Uskutečněno: 15.09.2012
  • Königstein + Louis

Výlet do Německa, konečně jsem se podíval na Königstein:-DD Velice zajímavě řešený hrad asi 30km od Drážďan, docela unikátní komplex na obrovské skalní vyvýšenině - jak já ty zámky a podobné věci nemám moc rád, tak to

Vloženo: 24.09.2012
    Uskutečněno: 15.09.2012
  • Arva

Nakoupen arzenál pro boj s mastnotou B-) Léty ověřená klasika - nic lepšího už asi nevymyslím a jestli to tim nepůjde, tak mě z toho trefí :-D

Vloženo: 14.09.2012
    Uskutečněno: 14.09.2012
  • Kontrola pneu

Po včerejším zděšení ohledně nízkého tlaku v pneu jsem se před chvílí konečně uklidnil :-D Dopoledne byl tlak opět přeměřen, vpředu pokles nepatrný, vzadu trochu větší, což ale bylo pravděpodobně způsobeno včerejším d

Typ: Oprava
    Vloženo: 14.09.2012
    Uskutečněno: 14.09.2012
  • Defekt?

Po vyjetí jsem zaregistroval divné chování motorky na nerovnostech - následně se ukázalo, že v přední pneumatice bylo jen 1,5 atmosféry +o( Upřímně řečeno nevím, jestli se jedná o defekt nebo o normální pokles tla

Uskutečněno: 13.09.2012
  • Chalupa

Co mám k téhle kolonce furt psát - opět nejfrekventovanější trasa, kterou na motorce jezdím :-D :-$

Uskutečněno: 09.09.2012
  • Další vyjížďka

Krásných cca 65km po Libereckém kraji, objevena zatím asi nejkrásnější silnice v okolí, na které se dá pořádně vyblbnout - vzhledem k její ojedinělosti si ale detaily nechávám (zákeřně) pro sebe - nerad bych z toho uděla

Uskutečněno: 06.09.2012
  • Chalupa

Zas a zase to samé a pořád dokola:-D

Uskutečněno: 05.09.2012
  • Zápis

Dnes proběhla vyjížďka do Hradce Králové na zápis do dalšího ročníku:-DD Musím uznat, že zvolit na cestu motorku byl dobrej nápad B-) Silnice u Mimoně je překopaná, tudíž jsem pro cestu do Hradce zvolil trasu vedoucí

Uskutečněno: 04.09.2012
  • Vychytávání much

S Muškou už máme pár kilometrů, takže je logické, že se postupně projevují nedokonalosti spojené se stářím motorky i její celkovou minulostí:-) Jelikož jsem byl na týden mimo, hodil jsem Mušku do servisu na kontrolu b

Typ: Oprava
    Uskutečněno: 23.08.2012
  • Nepovedený servis

Chtěl jsem hodit mašinu do servisu, aby se doladilo ještě těch posledních pár drobností:-D Nezadařilo se - nikde nikdo, proto jsem plynule pokračoval na otočku na chalupu něco dodělat... :-D Bylo 12 stupňů a já byl v

Uskutečněno: 11.08.2012
  • Rutina a mytí

Asi nejčastější ježděná trasa - opět chalupa, opět s využitím brašen:-DD Krom cesty tam a zpět se dostalo Mušce řádné očisty od bordelu, který nachytala v Trutnově, mimo to byl také namazán řetěz (y)

Uskutečněno: 07.08.2012
  • Trutnov

Každoroční vyjížďka za rodinkou mého batůžka :-) Najeto cca 260km, vše v maximální pohodě:-DD Poprvé jsme na Mušku hodili brašny - vleze se do nich dost, ale batůžka poněkud obtěžují, jelikož si přes ně dává nohy na

Uskutečněno: 02.08.2012
  • Opět chalupa + řetězovka

Další vyjížďka na chalupu, kde jsem tentokrát dal trochu do pucu řetězovku :-DD Původní majitel (tím myslím ještě toho prapůvodního z Itálie) byl asi dobrý tydýt, jelikož asi ani nebyl schopen napnout řetěz, takže běh

Vloženo: 29.07.2012
    Uskutečněno: 09.07.2012
  • Dolomity +-4 Tour

Naše motodovolená proběhla v termínu 30.6. - 7.7.2012 :-) Díky nejistému počtu účastníků dostala právě název Dolomity +-4 Tour :-D K popisu celé dovolené si dovolím použít úryvky z našeho "palubího deníku" :-P Pr

Typ: Dovolená
    Vloženo: 29.07.2012
    Uskutečněno: 30.06.2012
  • Chalupa + kapoty

Vyjížďka na chalupu, která byla tentokrát velice naučná :-$ Konečně vím, kde má moje nádrž dno :-$ Cestou na chalupu jsem měl v plánu natankovat, cca 50m před odbočkou na benzínku začala motorka škubat - říkám si

Vloženo: 27.06.2012
    Uskutečněno: 27.06.2012
  • Dodělávka heftu

Proběhlo dovybroušení vložky vyhřejvanýho heftu, takže už se konečně vrací a já tím pádem přišel o "tempomat" :-D Bohužel jsme plynovej heft při cvičném kurtování motorky před dovolenou poškodili, takže se pokusím ješ

Vloženo: 27.06.2012
    Uskutečněno: 26.06.2012
  • Chalupa

Na dopoledne jsem se otočil na chalupu - počasí krásné, provoz normální - hezky jsem si zapředjížděl:-DD Vše bez problémů, zítra tam pojedu znova a snad se dostanu i k tomu, abych jí umyl - takhle zaprasenou jí totiž

Vloženo: 23.06.2012
    Uskutečněno: 23.06.2012