Simson S 51 Enduro (1990)

Vlastník IRRY
Vloženo 28.3.2012
Aktualizováno 15.11.2012

simson S51 Enduro r.r. 1990, barva stříbrná

První dojmy - Dobrá spolehlivá motorka na naučení.

Nevim co mě to napadlo, ale z ničeho nic jsem začal chtít jezdit na motorce.U nás na vesnici to nějak nebylo a každej měl spíš kolo když jsme byly malý caparti.Furt jsem si pouštěl videa na youtube a rozhodoval se jakou že to padesátku si koupit.A vyhrál to simek.Simsona jsem koupil za 6000.Nešla elektrika, jediný co fungovalo bylo přední světlo.Ale startoval bezvadně.Musim říct že jsem si na něm dal dost záležet.Od tý doby co sem simála koupil jsem každej pátek ve tři nebo v pět přijel z intru a klidně do deseti hodin upravoval v garáži simka a takhle to chodilo asi měsíc.Lehce jsem nastříkal rám kde to bylo zrezlý, koupil jsem novou spínací skříňku a zapojil znova elektriku.Na simsonu bylo zadní světlo přimontovaný místo nosiče a to se mi nelíbylo.Tak jsem koupil na bazaru nosič a držák zadního světla co drží světlo na zadním blatníku, simosn je přihlášený a má SPZku a tak by to světlo na blatníku překrývalo tu značku.Tak jsem vzal flexu a zkrátil sem držák a celý jsem to předělal.Všimnul jsem si že startovačka se nějak na tej hřídeli kejvá, vyndal jsem jí a zjistil že má holý zuby na tisícihrau.Tak jsem scháněl po známých a kámoších a kámoších známých startovačku na simsona.Ale nikdo neměl a když jo, nebyla na tom se zubama o moc líp něž ta moje stará.Tak jsem jí holt musel objednat novou.Ještě plánuju simála přestříkat.

EDIT : Dne 1.7.2012 motorka prodána za 9000 Kč.Sloužila dobře ale přecházím na silnější