Buell XB12S Lightning (2004)

Vlastník Amík
Vloženo 25.3.2012
Aktualizováno 9.12.2021

Již 16 let soužití s tímto strojem = maximální spokojenost!

První dojmy - První nastartování prodávajícím v roce 2005, obrovské citové dojmy ze zvuku i vzhledu na místě a rozloučení s neskutečným finančním obnosem v té době, dnes nemyslitelným.

Motorku bych doporučil pro - Cvokům do ní, jako jsem já. Fandům, kteří si leccos sami dokážou opravit, baví je to a dokážou nějakou tu drobnou stávku odpustit.

Doplňky na motorce - Laďák, sání pravé strany, páčky Titax, gelové sedlo, K&N filtr, měrka oleje, tlumič řízení... Komplet nový oživovací facelift v létě r. 2018 (lak Mazda, odlišné bílé pruhy, polepy Pegas, páčky, zrcátka atd).

Bezproblémový a designově povedený stroj, který budí stále pozornost nejen svým hrubým zvukem. Hračka, které spousta fandů právem podlehla. Pokud se o ni aspoň trošku staráš, nemá důvod stávkovat a slouží jako věrný sluha. I po těch letech bych neměnil!

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 26.07.22 v 12:15 10b.

Tohle se Amíkům povedlo a je to prostě nádherná motorka.
Kdysi jsem měl nějaký kalendář s motorkama, kde mě zrovna ty Buelly braly uplně nejvíc. Teda plus ještě Benelli Tornado.
A líbí se mi porád stejně i teď. Vypadají parádně.
Za nějaký kousek doma bych se taky nezlobil. Dokonce jsem po nich už párkrát pokukoval.

Bowler
Bowler napsal 01.01.17 v 10:40 10b.

Nadherny Bulik!! Ta barva mu moc slusi. Sedlo mam taky a horko tezko jsem ho shanel ale stoji za to.

Amík
Amík napsal 22.09.16 v 14:52

Kaabo, moc děkuji za pozitivní komentář. Zahřál u srdce a Bullík zčervenal o něco víc.

Kaabo
Kaabo napsal 22.09.16 v 06:16 10b.

Vymazlený Bulík...asi nejhezčí, co jsem viděl

Amík
Amík napsal 10.01.15 v 15:29

Díky Ti za hřejivá slova. Mrkl jsem na Tvou moto a zajímavá líbivá úprava. Ať slouží, jak má a dělá rovněž jen radost.