Suzuki GSX-R 750 (2001)

Vlastník Ďury1
Vloženo 24.3.2012
Aktualizováno 22.9.2013

GSX-R 750 je to supersport sice neni nejmladší ale pro mě to je jedna z nejhezčích silniček.

První dojmy - Konečně jsem se dočkal, sice to byla dřina a doba ale stálo mi to zato. 23.3.2012. jsem si jí přivez. Víc jak půl roku, hledání a výbírání přesně tohoto modelu...Takovejch motorek jsem okouk a vyzkoušel než jsem si vybral právě tu, konečně opečovávanou a pro mě pěknou. Je to můj [b]Gixxer[/b] :)

Konečně jsem se dočkal, sice to byla dřina a doba ale stálo mi to zato. 23.3.2012. jsem si jí přivez. Víc jak půl roku, hledání a výbírání přesně tohoto modelu...Takovejch motorek jsem okouk a vyzkoušel než jsem si vybral právě tu, konečně opečovávanou a pro mě pěknou. Je to můj Gixxer :) je to motorka pro rychlou ale i cestovní jízdu, je pohodlná a krásná :) a síly má taky dost... zatim jsem se svezl jenom párkrát ale je to prostě krása. Je to můj první vlastní 4 válec je to uplně něco jinýho než 2vál. (ten jde od spoda a 4vál. ten jde zas až ve vrchu, je takovej plynulejší a pro mě i lepší. Sice musim víc brzdit jak u 2 válce ale má to i své výhody. 750 mi zatim uplně sedí, nemá takovej krouták jako litr ale o to líp se chová v menší rychlosti a když by byl potřeba výkon litra stačí podřadit vytočit. Původně jsem chtěl 1000 ale 750 je pro mě určitě lepší volba a začínám si myslel že i uplně nejlepší, na 6 jsem párkrát jel a bylo fajn ale todle je jiný, uplně jiný - krásně plynulý ale i silný. 6 mi přišla taková neřekl bych slabá to ne, ale vylítáná- protože to hodně točej aby to jelo. A Jak se říká lehkost a plynulost 600 a výkon 1000 to je prostě jedinečná GSXR 750. do 7 tisíc je hodná a plynulá a s narůstajícíma otáčkama narůstá i výkon s každým tisícem víc a víc jako by se něchtěla nikdy zasvit. Větší výkon = větší nebezpečí, takže opatrně, přece jenom nejezdíme sami a nikdy nevíš kdo ti tam může vjed a nebo spadnout,skočit atd. a žijem jenom jednou. takže OPATRNOST JE NA PRVNIM MÍSTĚ. Přece jenom je to super sport a s velkou silou přichází velká zodpovědnost. Zbytek uvedu v děníku. O Gixxera se budu dobře starat a doufám že nám to spolu půjde :)

Thunder
Thunder napsal 29.01.13 v 18:53 10b.

Pěkný gsxr, v pěkných barvách

PecanGSXR
PecanGSXR napsal 26.11.12 v 20:19 10b.

Hezká to Sůza ještě jsi ji v těhle barvách neviděl, super

CeBeRmamlas
CeBeRmamlas napsal 06.05.12 v 21:04

krásná :) domluv se se šaldou a přijed to keme ukázat :)

toša.
toša. napsal 14.04.12 v 23:38