Suzuki GSF 600 Bandit (2001)

Vlastník .Kubajs.
Vloženo 22.3.2012
Aktualizováno 23.11.2016

Někde jsem tady četl, že chytne a nepustí. Chytla a jsem zvědav, jak pevně se bude držet.

První dojmy - Motorku bych doporučil pro začátečníky. Je spolehlivá a hlavně jednoduchá na údržbu. Dokáže být přítulná a kamarádská, ale když se trošku zatahá za plyn, tak je to pěkný fofrník.

22.3.2012
Motorku jsem koupil 16.3.2012. Zatím jsme spolu krátce a pomalu se seznamujeme. Už mám za sebou 320 km a vždy se těším na novou porci km. Když jsem si ji vezl domů, tak jsem se smál od ucha k uchu. Štěstí, že má helma plexi, jinak jsem byl jak ten veselej cyklista s mouchama na zubech. O víkendu plánuji delší výlet. Uvidíme, jak to dopadne.

23.11.2016
Dopadlo to perfektně. Prožil jsem s Banďourem 5 krásných sezon a najeli jsme společně přes 15 tis. km. Co říci? Děkuji za každý společný km a doufám, že dalšímu majiteli přinese přesně takovou radost, jakou přinesl mé maličkosti.

Děkuji

Kubajs

Libor-nx
Libor-nx napsal 06.05.12 v 21:18

druhá černá Bandaska ve Bělí bude ti určitě sloužit dobře.jestli budeš chtít dáme společnou jízdu

sidar
sidar napsal 25.03.12 v 20:35

krasavec v noblesní černé, co hodně naučí a odpustí Špicová rozeta, takto vyakrájená se mi líbí. Tož ať to jezdí a dobrý výběr posílám 10b

BrokyB6
BrokyB6 napsal 23.03.12 v 20:44

skvělej výběr!! tak spoustu kilometrů bez nehod!!

Stoorm20
Stoorm20 napsal 23.03.12 v 18:51

Hezka a neboj nepusti.. jinak jestly chces mam tady padaky jsou teda trosku sedreny ale trosku prace a jsou jak novy.. kdyby neco tak mail.. standa@sledujauta.cz hodne peknych km bez nehody