Kawasaki ER 5 (1998)

Vlastník 1radek6
Vloženo 22.3.2012
Aktualizováno 30.1.2013

Tohle byla moje první pořádná motorka, předtím jen simson a scooter 125, takže jsme si společné vyjížďky náležitě užily.

První dojmy - Koupil jsem ji začátkem srpna a jezdily jsme do konce listopadu, najel jsem s ní přes 1000Km a musím říct, že pro začátečníka je to dobrá volba. Dá se s ní jet v klídku, a jak je to dvouválec tak táhne odspoda tak není třeba ji tolik točit. 50 koníků mi stačilo a motorka je hrozně dobře ovladatelná a když se člověk chce svézt tak to celkem jede. Nakonec jsem zlomil přítelkyni do motorek a teď na ji jezdí ona, a nemůže si ji vynachválit.

Johny_Spileyn
Johny_Spileyn napsal 29.03.12 v 09:28

Brutální zvuk, jede dobře a spolehlivost zatím paráda...jen tak dál

istonbike
istonbike napsal 22.03.12 v 19:05

Klasika v půlitrech s laďákem zvuk jak litrový stroj 10b s přáním jen spokojených kilometrů i přítelkyně