Suzuki VZ 800 Marauder (2001)

Vlastník Malboromen
Vloženo 21.3.2012
Aktualizováno 19.6.2012

Tak je to nás rodinný mazel. Má skvělej zvuk což zajišťují laděné výfuky. Radost jet v uzavřeném prostoru.. Kochat se zvukem a proto i mám problém dodržovat rychlost v obci :)) Jinak jízdní vlastnosti jsou skvělé a neustále jí dále poznávám.

Tak zkušenosti prozatím žádné nemám s touto motorkou. Mám jí dva měsíce a najeto nějakých 800 km. Ale jistě jak se s ní více seznámím tak napíšu více. Zatím se vše zdá velmi dobré. I když ted třeba řeším problém že mi zůstává svítit zadní brzrové světlo od ruční Brzdy.I když jsem páčku vyndal a vyčistil tak se to nezlepšilo. Tak budu muset navštívit servis. To je zatím první problém který sem našel.

Tak po ujetí cca 3 tisic km sem dolil 1 litr oleje. Výfuky jsou otevřené a tak s tím prý musím počítat. Problém s přední brzdou kdy mi stále svítilo zadní světlo sem odstranil tím že sem zakoupil nový spínač který je pod páčkou přední brzdy,kde se zadíral jezdec. A tak myslím že ted je opět vše jak má být. Janina má žena mě nenechá odjet samotného a jízdu si opravdu vychutnává. I přestala nadávat na rychlost a tak sem jí už zvedl z nějakých 80 na 140 km a zadní omezovač který sem měl v Janině se posunul.. I když tuto rychlost často nevyužívám. Spotřeba je od 7 l do 10 l podle toho jak za ní tahám. Ale abych jí slyšel, tak tahám, aby to krásně zaburácelo. A tak se svým kamarádem Kubatuba jsme neustále někde na cestách i s nášimi baťůžky.. :)))

babula
babula napsal 28.07.14 v 09:50

Moc pěkná,10b

libi1
libi1 napsal 16.05.12 v 21:43

brutální stroj! Ten požitek z jízdy znám hodně pohodových kiláků (10 bodíků je jasných)

Tik
Tik napsal 16.04.12 v 19:24

Móóóc pěkný kousek! Jasných deset bodů navrch!!! Přeju furt suchý asfalt a maximum spokojenosti s Márošem!

Kubatuba
Kubatuba napsal 09.04.12 v 22:18

Nazdar Bejčku nějak jsem Ti zapoměl dat komentář k moto tak to napravuji a davam min. 20b. Hodně najetych km a uživej si to ňufíku

rolff
rolff napsal 29.03.12 v 15:03