Suzuki SV 1000S (2003)

Vlastník Mywall
Vloženo 19.3.2012
Aktualizováno 5.9.2012

Vymazlený kousek, laďáky Yoshimura, svody Tenax, padáky a další drobnosti, fajnová hračka !

Tak už jsme si na sebe zvykli a naučili se spolu lítat. Píšu lítat, protože tohle není motorka na kochačky po Brských lesích. Motor tahá jak lokomotiva, není třeba ho hnát do červených, táhne krásně odspoda. A ten zvuk !!! S laďákama o tobě ví každý včas dopředu a hlavně to je zvukový orgasmus ! Podvozek je stabilní a tuhý, je sice znát výběr levnějších komponentů od Samurajů, ale na normální lítání to bohatě stačí. Okresky dává na pohodičku, dlouhý táhlý rychlý zatáčky jsou jeho domácí pole, jen středočeský tankadromy nemá rád (já taky ). Zpočátku jsem si nemohl zvyknout na delší cesty, po 300 km jsem se cítil unavený, ale po čase je to pohodička, důležitý je necourat se, to nemá ráda ani motorka, ani já . Byť se to nezdá, ale v pohodě by šlo na ní dát dvoutýdenní dovolenou kamkoliv po dobrých cestách. I při mých 180cm se v pohodě skovám za plexi a i silné deště se dají zvládnout. Hlavní pozitiva: charizmatický motor, super zátah, zvuk a vzhled, negativa: snad jen malá rezerva, možná by to chtělo dopředu lepší vidle.

lideman
lideman napsal 24.07.14 v 13:25 10b.

br1kos

biosák napsal 19.03.12 v 18:13

Pěkiná,tak ať ti slouží

hondarebel
hondarebel napsal 19.03.12 v 13:34

Supr stroj, ladacky ji pod sedlem slusi.