Čína Pitbike (2008)

Vlastník Zajic13
Vloženo 12.3.2012
Aktualizováno 8.9.2012

Motorka pro přítelkyni (menší postavy) na naučení

Koupil jsem jí 12.3.2012 s poškozeným zapalováním, to jsem hned obědnal. Má nové kola a chvíli jeté drapáky. Původně prý Lifan 125 ale nyní motor 110 poloautomat neznámé značky, o kterém jsem zatím našel jen to, že se dával do ATV . Motoricky jinak zatím vypadá v pořádku, motor po výměně zápalka naskočil na pár šlápnutí. Docela to jede, pro toho mýho prcka to bude letadlo Čínské plasty jsou olámané, sedačka potrhaná, ale nic závažného co by nešlo dokoupit. Šrouby,co hrst váží jako jeden normální, jsou nejspíš dutý.. Takže všechny vyměnit, zkontrolovat, a pak jezdit

-Tak jsem zjistil že jsou popraskaný magnety v rotoru a šoupali mi o cívky na statoru,takže se začalo krásně kouřit od zápalka .. Jelikož sehnat jiný je scifi, vzal jsem magnet z jinýho rotoru, jelikož byl větší tak se ho snažil nějak ořezat a olámat, což je taky horor, a nalepil ho tam místo magnetu co byl na 4 kusy, druhý magnet co byl zlomenej v půlce jsem tam jen přilepil.. Vim že to vypadá šíleně, až se za to stydim, ale líp to udělat nešlo.. Hlavně že to plní svůj účel Jezdí tak jak má

Zajic13
Zajic13 napsal 26.03.12 v 21:49

diky, snad poslouzi

Jawa_speed_
Jawa_speed_ napsal 24.03.12 v 09:14

Moc pěkný pitbike tak hlavně ať jezdí