Honda CBR 600RR (2008)

Vlastník buris97
Vloženo 9.3.2012
Aktualizováno 28.7.2012

CBR 600RR. R.v. 08. Koupená 14.01.12. Tak snad chytne za srdce jako NSR.

Motorku jsem koupil v Lednu 2012 u MOTOMO z Břeclavi. MOTOMO můžu jenom dopručit, vše bylo bez problémů a super jednání. CBR bylo hned zasškrceno na 25kW ve FREE moto z Prostějova, opět vše na výbornou a motorku mi dovezli po týdnu rovnou domů.
Doufám, že RR potvrdí svoji univerzálnost a dojedu na ni do školy, zajezdím na okreskách a letos snad i nějakej okruh. Měl jsem šanci ji projet ještě před zaškrcením a oproti 125 je to samozřejmě úplně něco jinyho, až mi to trochu nahnalo strach :D. Po těch pár jízdách můžu zatím jen říct, že na 25kW se hodně zklidnila, takže ten přechod bude víc v klidu. Jako každá Honda ihned padla do ruky.

Tak už mám za sebou prvních pár stovek km. Trocha cestování, běžné ježdění do práce, do školy na nákup, a poslední dny už i sportovnější jízda. Co se cestování týče, tak posed jej nedělá zrovna nejpohodlnějším a po více jak 100 km a nejvíc to asi cítím v zápěstí. Z té trochy co jsem najezdil rychlejš, tak zatím se vším spokojenost, CBR pěkně drží stopu, nevlní se, pěkně reaguje na pokyny a hbitě se mění směr. Chce ještě trochu víc tepla a pak tomu naložit pořádnou čočku, i když s 25kW je tam hodně velká rezerva takže zas takovej záhul to nebude. Ještě je pořád zaškrcená a asi nějakou dobu pořád bude, sice te výkon není žadny drama, ale mě to pořád baví a fůrt si zvykám.

18yamaha18
18yamaha18 napsal 29.09.12 v 15:42

Krása Prajem všetko dobre, veľa šťastných kilometrov, slnečný zbytok sezóny a plnú nádrž

MrňaM
MrňaM napsal 02.04.12 v 11:46

10b

jannyjohn112
jannyjohn112 napsal 20.03.12 v 14:50

Veľmi pekná.Maš to za 10B

buris97
buris97 napsal 11.03.12 v 23:23

Díky všem Jo teď je pěkná, ale tuna věcí se dá vylepšit, něco je objednany něco už je doma, příští týden možná přihodím foto

cat-nikita
cat-nikita napsal 11.03.12 v 22:47

Dost dobrá už takhle v základu