Kawasaki ZX-9R Ninja (1999)

Vlastník U.F.O
Vloženo 19.2.2012
Aktualizováno 26.4.2012

Zelená klasika zx9r to je moje nová milenka,co mi snad bude dobře sloužit.Jsem 3 majitel a jde to poznat( kosmetické vady) nic vážného.Co by ji kazIlo moje příznění.Časem ji zas trošku poladim kosmetiku doplnky a jiné věcičky.

Moto jsem pořídil od klučiny co ji prodával z rodiných důvodu.
Je to moje první skušenost s kawárnou tak snad si budem rozumět,co se týče stáří holt není nejmladší a je to kup v rámci možností ale určitě ji poladím a dám ji stejnou něhu a píli jako té předešlé gsx750f z 92 roku. První co mám v plánu s žabyčkou provést je trošek kosmetika pač k svému stáří má sem tam prasklinku a oděrek ale nic vážné! Bohužel jak to bývá nic není věčné a nerozbytné předešlému majiteli spadla a poškodil se kryt motoru což se dá do pucu a je po závadě (kosmetické :) )
Jinak je připravena na sezonu v plné parádě tak ted nic moc velkého řešit nebudu uvidím jestli si sednem a pak se dám do práce koncem sezony . Nově potažené křesílko tak aby bylo zas vyjímečné a sedělo k moto a asi navštívíme i lakovnu a poopravíme ty oděrky a jiné ty ošklivosti co tam napáchal předchozí majitel. Barvu zachovám ale přidám určitě tu airbrusch kterou jsemnestihl udělat na gsxfku tak ji dám na káwěnku.
Jinak budu rád za užitečné rady naco si dát pozor a jiné vyhcytávky co máša umí.
zdar a hodně km bez nehod!

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 24.02.12 v 08:23

Pěkná zelená žabka. Dávám ti na ní 10 bodu. Přeji spoutu km v letošní sezoně bez závad a nehod.

KOKY_st.
KOKY_st. napsal 21.02.12 v 21:31

10b.

Merkury
Merkury napsal 21.02.12 v 18:57

Moc pěkná mám to samé,JE TO RYCHLÁ POTVORA...

Deadliness
Deadliness napsal 21.02.12 v 14:34

1O bodou! a brzké jaro

U.F.O
U.F.O napsal 20.02.12 v 19:02

KŮČO SOUHLAS!! JE TO KRÁSNEJ POCIT PŘEJI TO FŠÉÉÉÉÉM!