Honda VFR 800 (2001)

Vlastník Kasinek
Vloženo 18.2.2012
Aktualizováno 27.8.2012

Je to můj miláček. Jasně, že jsou i mnohem lepší ale tak nějak jsem si na ni zvyknul a tak bych asi zatím neměnil. Nikdy mě nenechala ve štychu...

Když si sedneš na mašinu tak musíš být stále ve spojení s mozkem. Když totiž sedneš na něco co váží mnohem víc jak ty a dokáže to co ty někdy ani netušíš tak je to vražedná kombinace.
Zastávám názor co je doma to se počítá a tak, když by jsi se třeba jednou neměl vrátit domů tak s tebou už nikdo nebude počítat a to je prostě smutný.
Takže všichni práskněte do kol ale bacha ať se vždy vrátíte dom...
kasinek
Je to vlastně už pět let co jezdíme po světě s mojí Carmelou. Pokaždé před zahájením sezóny jí dám takovou malou generálku jako olej, svíčky , filtry a tak a pak vyrazíme. Už by byl skoro i čas ale ještě ta zima stále vítězí. Ne, že by mi to nějak moc vadilo ale přece jen tu jízdu si člověk tak nevychutná, když klepe kosu... Za minulou sezonu se zadařilo ujet jen asi 5500 km. Byla i sezona, kdy jen na dovolenou co jsem jel na Sardinii na Carmele se najelo 12.000 km. Takže motorka obklopená zavazadlama a k tomu ještě spolujezdec. Jen na dovolené jsem za tři neděle najezdil skoro 5000 km. Bylo to prostě super. Česko, Německo, rakousko, Itálie - Sardínie a pak zase vše zpět. Kdyby to šlo tak bych se chtěl podívat na Carmele třeba do Chorvatska. Zatím vždy bez závad takže už jen proto bych jen tak neměnil Ke spotřebě bych řekl, že naložená a po dálnici do 5.5 lt. je jasné, že když se rozvášní tak si vezme o nějakou tu kapku víc ale nikdy to není nad 7 Lt/100. je celá oproginál a jen trochu pozměněný výfuk. Laďáček , který jí moc sluší. Dá jí úplně jiný zvuk a i prostě líp jede než s origo trubkou.
Je to vlastně pohodová motorka s ďáblem pod kapotou. Když chce dokáže být úplně pohodová. Ale dokáže být i pěkně vostrá. je jasný, že to není nějaká 180 koňová bestie ale dokáže i vytrčit růžky a pěkně ty nový nádhery pozlobit.
No a na závěr. Je to fakt krasavice s opravdovým nádechem vznešenosti a třaskavinou pod kapotou. Je moje a to je to za co jsem rád.

kokoška.
kokoška. napsal 19.04.13 v 21:26 10b.

Jarky
Jarky napsal 27.08.12 v 18:13

fakt pěkná honda 10b hodně km bez nehod

preludeSN
preludeSN napsal 20.04.12 v 19:05

SUPER MAŠINA HODNĚ ŠTASTNÝCH KILOMETRŮ V SEDLE.

Mam
Mam napsal 08.03.12 v 10:37

Jsou to výborné stroje a ,ikdyž ji mám od minulích prázdnin tak na ni nedám dopustit.máš tam supr zrcátka.Tak ať nám vyjde sezóna a vždy dobře dojedeme.Jinak za mě 10bodů.

Jeanee
Jeanee napsal 18.02.12 v 14:27