Suzuki SV 650 custom (2007)

Vlastník Atep
Vloženo 29.1.2012
Aktualizováno 29.1.2012

Moje první silnější mašina a spokojenost veliká.

Motorka je puvodně dovezená z Itálie a já ji koupil již v česku. Motorka má krasnou modrou perlet. Já ji mám teprve od srpna lonského roku a ujetých 1500km takže zatím nemužu nějak moc komentovat spolehlivost ale za těch 1500km mne nezradila a jede dobře od spodu což se mi líbí že ji nemusím točit a i se spotřebou jsem spokojen. Zatím jsem koupil mřižku na chladič předělal upevnení vyfuku a vymnenil podsvícení na budíku. Tet vyrábim ukazatel zařazené rychlosti jelikož se mi nechtělo za to dávat 2500kč když si ho můžu vyrobit sam za 100kč ale ještě není hotovy tak teprve uvidím jestli bude fungovat.

anniethelittle
anniethelittle napsal 23.02.15 v 13:14

Nádnerná :) kamarád má přesně takovýhle eSko :) a všichni se otáčejí :) super volba :)

Czawesz
Czawesz napsal 18.02.12 v 16:34

Hodně pěkná dávám 10

Atep
Atep napsal 12.02.12 v 16:10

Diky všem za pochvaly. No a podsviceni jsem zmněnil pomoci clanku kteri je na strankach suzukisv.cz ale v podstate jde o to že musiš rozebrat budiky a na desce jsou SMD LED diody ktere musiš odletovat a pak naletovat nove s jinou barvou. A řezeni pomoci čidla v převodovce ktere podle zařazene rychlosti dava rozdilna nepěti

Zukinek
Zukinek napsal 06.02.12 v 11:27

Moc hezká. Jestli to není nějaký tajemství jak jsi změnil podsvícení a jak plánuješ udělat to řazení?

archie1702
archie1702 napsal 29.01.12 v 21:29

měl jsem něco podobného...super volba