Ducati Monster 600 (1998)

Vlastník dyscac
Vloženo 13.1.2012
Aktualizováno 4.10.2012

Můj třetí motocykl! Monster se mi vždycky líbil a tak si myslím, že to nebyly vyhozené peníze. Jde konkrétně o "dark edition", fotky budou až motorku nafotím.
Miláček je prodán!

Monster u většiny lidí vyvolává rozporuplné pocity a někteří mě od jeho koupě i odrazovali slovy, že "ta motorka není vůbec pěkná". Že není pěkná? To teda je, vždyť ta motorka je kultovní záležitost!
Už od prvního okamžiku, kdy jsem jí viděl stát před domem minulého majitele, jsem věděl, že tenhle kousek bude můj. Pak přišlo první svezení a slovo dalo slovo. První jízda byla úžasná, 7.leden 2012 - teplota kolem 0-2°C, ale ten posez a jízdní vlastnosti = jako bych se na ní narodil nebo při nejmenším na ní od malička jezdil!
Zatím jsem opravoval pouze spínač brzdového světla přední bzrdy, stačilo ošmirglovat kontakty, uvidíme jak dlouho to vydrží.
Další pocity přibudou, až na to bude počasí.

Takže: Motorku jsem měl 10 měsíců a najel na ni krásných 8500km!
Byl jsem na ní třeba na týdenní dovolené v Chorvatsku, celkem najeto asi 3500km a spotřeba 4,9l a to jsme to jeli prakticky nonstop 160km/h dálnice, nedálnice. Občas mi až přišlo, že čím rychleji jedu, tím méně to žere.
Moc suprová motorka, ideální na vyblbnutí do zatáček a podobně. Prodal jsem ji, protože chci vyzkoušet supersport.

italšrot
italšrot napsal 04.04.12 v 20:06

Jestli je to ten Monster co mi duní pod okny když jedeš kolem Urbana tak gratuluji

Ozias
Ozias napsal 08.02.12 v 10:51

Jo jooo dobrej stroj 10b kamaráde Ducaťáku

pavel.88
pavel.88 napsal 14.01.12 v 10:07

Monster JE kultovní záležitost a je na něm pěkný svezení. Není to trhač asfaltu, ale je to motorka s duší - Ducati. Tak ať to jezdí a dělá ti radost