Husaberg FE 600 (1996)

Vlastník Kopik34
Vloženo 10.1.2012
Aktualizováno 10.1.2012

tento HusaberG neodpustil zadnu chybu ci to bolo na prvom prevodovom stupni abo na siestom . Lahucky stroj a neskutocne zivy od spodu az po samy vrchol

Tento bager bol moj prvy , kupil som ho do bratranca ktory ho mal dost dlho a dost dlho mi snim robil chutki , On mal vela motoriek funglačou či jazdenych a vždy ma dostalo ked mu doma stala fungel nova mašina a on došiel pofrajerit na sprepacenym povedane ,, starej hrkalke,, . Dvovodom mu bola neskutočna sila a minimalne kila tejto mašiny.
Nechapal som ked si okolo mna behal na šeske hore prednym kolesom a to bez najmenšiej namahy.
Ked mi ho predal bolo mojim jedinym utrpenym štartovanie , to boly hodiny kopania no časom som sa to naucil chcelo to len cit a spravne načasovanie a chytala na šup.
No ked chytila tak nigdo nechapal co ten husar dokaze , no časom musel ist preč , chcel som auto.
A tak husar išiel zdomu no zanechal namne velmi dobre spomienky ktore som časom chcel vratit pať . Tak sa aj stalo pri vybere dalšiej motorky som sa velmirad sklonil ku značke HusaberG sice k menšiemu obsahu teda 450 a novšiemu ročniku 2004
jednamudra veta nazavaer.
,, KDO DAKEDY JAZDIL HUSABERG UZ NIGDY NIC INE JAZDIT NEBUDE ,,