Yamaha XT1200Z Super Tenere (2011)

Vlastník VikecStryker
Vloženo 28.12.2011
Aktualizováno 29.7.2012

Velké krásné silniční enduro..

První dojmy jsou super, naložil jsem si ježíška ale vzhledem k oslizlým silnicím mám naje to jen asi 200km. Pěkně jde za plynem, dobře reaguje, zbytek uvidíme.
Během vánoc a ledna najeto asi 500km, čím dál tím větší spokojenost! I přes svou velikost se dá po Praze velmi svižně projet.
Už má holka naběháno přes 4500km, dokonce i v terénu a čím dál tím lepší dojmy! Můžu vytknout jakoukoliv absenci neoriginálních náhr. dílů. (např origo přední kolo je za pouhých 33 000,- Kč )

Sete
Sete napsal 05.02.13 v 12:18 10b.

Taky na to přední 21" kolo čučím jako blázen Paráda jaxviňa!

Diaboluss
Diaboluss napsal 01.01.13 v 18:15 10b.

Pěkně... 10b jasnejch!
Nešálí mně smysly, když na některých fotkách vidím 21palcové kolo?

Hříbek
Hříbek napsal 18.05.12 v 11:42

paráda ! je super vidět takovýho mastodonta v terénu a ne jenom na silnici jen tak dál 10

Mr.Petr
Mr.Petr napsal 23.02.12 v 08:14

Sefi21
Sefi21 napsal 18.02.12 v 16:13

Chlape, jen tiše závidím . Měl jsem možnost se na ní svézt při předváděčce v Písku a musím uznat, že mě zcela učarovala . Nádherně ovladatelná, krásně čitelná a ani ta její větší váha po rozjezdu není vůbec znát. Moc, moc bych ji chtěl, jediné co mě odrazuje, je ta cena . Koukám na tvůj věk 45 let, co máš uvedenej v profilu a myslím, že by mě mohlo být taky tak nějak, až bych si ji mohl dovolit, ale jako ojetinu . Máš to za 10b a jen tiše závidím