Kawasaki ZX-9R Ninja (1998)

Vlastník Merkury
Vloženo 15.12.2011
Aktualizováno 27.1.2012

miláček celé rodiny.Silný a rychlí stroj.

Tahle motorka se mě dostala do rukou,po výměně za os.automobil Wv.Passat B3.Po první zkušební jízdě jsme si padli do oka.Bejvalej majitel mě upozornil na to,že je špatnej třetí rychlostní stupen,nakonec byla v háji i čtyřka.Po důkladným zvážení jsem do ni šel.Koupil nové svíčky seřídil karburátory.MOTORKA ŠLAPALA JAKO HODINKY.Po ujetých pár kilometrech jsem zvažoval dát ji do servisu,aby mě dali do hromady tu převodovku ale po stažení servisního manuálu a dnešních cenách jsem se rozhodl dát si to do kupy sám.Převodovku komplet,se mě podařilo sehnat tady na stránkách přes inzerát,za slušnou cenu.Tak teď mám vyndanej a rozpulenej motor a čekám až mě přijde zakoupená převodovka.No už aby to bylo pohromadě.
Je to velice pěkná a silná motorka co si zaslouží aby dostávala to co potřebuje ke správnému chodu.Je to slušnej rychlej silnej stroj.Radil bych každému kdo si chce tohle koupit,HLAVNĚ OPATRNĚ,je to hrozná raketa.Neradil bych lidem bez nějakých předchozích zkušeností s motorkami.Pomalu 150 koní je hroznej Bruntál.

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 24.02.12 v 08:26

Pěkná zelená žabka. Dávám ti na ní 10 bodu. Přeji spoutu km v letošní sezoně bez závad a nehod.

U.F.O
U.F.O napsal 21.02.12 v 19:09

máš to za plej fuelllllllll 10 je to dělo

smartin1
smartin1 napsal 26.12.11 v 09:47

Jasná 10sítka LET THE GOOD TIMES ROLL!!!

Merkury
Merkury napsal 18.12.11 v 21:17

Díky za pěkné komentáře. PŘEVODOVKA JE V POHODĚ AŽ NA DVĚ KOLEČKA,VIDLIČKY JSOU OK.No pro jistotu jsem zakoupil kompletní převodovku se vším všudy,nikdy nevíš co se bude příště hodit.Příští týden se na to vrhnu a dám to dohromady!!!

Gogolas
Gogolas napsal 18.12.11 v 11:14

Hezká až na tu převodovku, přeji spoustu šťastných kilometrů, ať to lítá