Kawasaki ZX-6R Ninja (2006)

Vlastník bonifacdruhy
Vloženo 12.12.2011
Aktualizováno 29.8.2016

Další hračka do garáže Motorek a aut není nikdy dost

První dojmy - . . . .

Kawku jsme koupil od kamaráda, který si jí letos postavil, odjel na ní asi 3 závody endurance a zase jí prodával. Tak doufám, že mi neprodal úplnej střep
Jinak zkušenosti zatím žádné, počkáme si na na okruh do Vysokého Mýta a na nějakou tu motoškolu..

21.9. 2012
Tak na Kawce jsem toho letos moc nenajezdil.. hned na jaře se mi povedlo přebrzdit v Mýtě předek a odnesla to bohužel moje klíční kost. Motorce se nestalo skoro nic, tak jsme na ní ještě 3hodky odjezdil to byla moje na hooodně dlouho poslední zkušenost a uvažoval jsem i o tom, že jí prodám a koupím místo ní nějakýho univerzála jak na okruh, tak na silnici. Z toho zatím sešlo, takže kawka je pořád v garáží a zatím poslední zkušenost :
17.9. 2012 jsme navštívili okruh v Mostě. Z mé strany to bylo fakt hrozný
Nejlepší čas 2:25 mluví za vše. Ale snad jsem si trošku zvyknul - v Mostě jsem byl vůbec poprvé a na Kawě seděl vlastně potřetí, takže jsem zázrak opravdu nečekal. No chce to trénovat, trénovat a trénovat..
Uvidíme jestli a případně co se letos ještě stihne..

Tak po sezoně 2013 co jsme spolu ještě stihli pár jízd v Mejtě a Mostu jsme se rozloučili.. po pravdě mě nějak za srdce nechytla - to neustálé vytáčení do maxima pro mě asi moc není - jsem na to asi moc pohodlnej :D

postak1
postak1 napsal 10.05.12 v 17:49

Jo Kawina je Káwina máš to u mě za 10.b.

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 22.02.12 v 21:02

Pěkná, dávám ti 10 bodu

DemolitionDave
DemolitionDave napsal 14.12.11 v 19:21

Na okruh dobrá volba,gratuluji. Přijde mi jen těžší nastavit podvozek,chce to čas, ale mě to bavilo ..hodně štastných km!

smartin1
smartin1 napsal 14.12.11 v 18:23

burak
burak napsal 14.12.11 v 09:04

Super volba na okruh hlavně ten antihoping oceníš přeji spoustu nakroužených kilometrů bez pádů 10B