Jawa 50/23 Mustang (1970)

Vlastník Končíto
Vloženo 7.12.2011
Aktualizováno 30.5.2013

Jawa 50/23 Mustang - Parádní sranda stroj, ideální na naučení. Mám s ním hromadu zážitků

První dojmy - Když jsem Mustanga poprvý viděl, nevěřil jsem. Když jsem ho osedlal, uvěřil jsem. Pak jsem se rozjel a užil jsem si. :-DD

Motorku bych doporučil pro - Rozhodně Pionýra nebo Mustanga musim doporučit každýmu malýmu smradovi, kterej má získat nějakej citovej vztah k motorkám. A taky každýmu, kdo se čas od času chce v klidu projet a pokochat krajinkou (pokud možno bezkopcovatou :-D )

Mustang!
Naprosto nejlepší dárek k narozeninám

Super stroj na kravení po šachtě a na dojíždění do školy. Ne všechno na něm bylo jak by mělo, a ne všechno na něm nedrželo jak by mělo. Párkrát se musel setkat se slečnou Svářečkou, a čas strávenej v garáži by se asi mohl rovnat času strávenýmu na cestách.

Dřív se tam rozsypávala jedna věc za druhou, a když už jsem si řikal, že se nic nemůže stát, stalo se něco, co by si člověk řekl, že se taková věc ani stát nemůže.
Teď už je to ale ideální stroj do pohody i nepohody s nedostatečným výkonem. Jsem si ale jistej, že oproti ostatním fichtlům je můj Mustang nadprůměrnej, a až s nim budu hotovej, natrhne každej sériovej stroj.

MimoCZ
MimoCZ napsal 13.06.12 v 20:32

Zdarec, doufam, ze s Mustafem taky nekdy zacnu

pernik92
pernik92 napsal 18.12.11 v 18:42

pěknej origo stav a aj přilba z dob minulých(taky sem taku měl) ... měl sem fechtla a už 2 roky lituji že jsem ho prodal
Neudělej stejnou kravinu

marcel666vtr
marcel666vtr napsal 17.12.11 v 16:18

s Mustangem jsem začínal.Přeji ti hodně pohodových km.

Reno77
Reno77 napsal 16.12.11 v 20:09

Krasne,tož to se libi i v Ostravě.

Cesnacik
Cesnacik napsal 12.12.11 v 15:11

Tiez som na mustosovi zacinal,velmi dobra masina!!!