Suzuki GSX 750 F (2003)

Vlastník janistom
Vloženo 4.12.2011
Aktualizováno 4.12.2011

Zatím předposlední přírustek z rodu suzuki.Je to Velká ,sportovně cestovní motorka.Né každému, se na první pohled líbí,já měl ale jasno.Chtěl jsem cestovat a když jsem si na ni sedl,projel a řádně vyzkoušel,řekl jsem "beru"

Pod kapotou tohohle stroje,tluče čtyřválcový motor,který je vzduchem chlazený,doplněnej chladičem oleje.Jak jsem psal,je to sportovně-cestovní motorka a tenhle motor nemůže zapřít své sportovní geny.Jestli že se o motor dobře staráte,vydrží neskutečně mnoho,je to ohromnej držák.Šasi tohohle stoje je z oceli a tak váha se namotorce celkem podepsala.Na místě se s motorkou manipuluje s obtížemy a křehká žena by asi měla problém.Brzdy jsou na stroji už tradičně průměrné,převodovka, res.řazení přesné.Motorka se na silnici v přímém směru vede sama,v krátkých klikatých zatáčkách,to už ale pravda není,váha je zde prostě cítit.Určitě se dá na to zvyknout,nicméně já mám raši motorky lehčí,rozhodně to ale není špatnej stroj,opět doporučuji pro ty ,co chcou cestovat,popř.vyblbnout,ale spíš si myslím,že k tomu cestování,má o něco blíž.

johny5
johny5 napsal 04.12.11 v 21:14

Mám rád tyhle stroje, starej neprotřelej design jak má být, žádný novodobý uhlazence. A navíc taková leštěnka!!! Krasavice

janistom
janistom napsal 04.12.11 v 19:33

istonbike
istonbike napsal 04.12.11 v 19:29

Teda ty jsi toho vážně hodně vyzkoušel a právě tahle Sůza i když je to čtyřvál nevypadá díky svému netradičnímu oblečku vůbec špatně 10

Pája13
Pája13 napsal 04.12.11 v 19:29

Krasavice. Tak příjemné cetování.Volání dálek působí i na mne. 10b.