Suzuki GSX 1400 (2007)

Vlastník Peters
Vloženo 30.11.2011
Aktualizováno 30.11.2011

Nádhernej velkej pohodlnej naháč s velmi dobrou ovladatelností! Jezdili jsme spolu v sezóně 2010.

Perfektní motorka na výlety a cestování ve dvou. Obrovský pohodlný sedlo, spousta prostoru i pro spolujezdce. Takovej gauč na dvou kolech. Velká hmotnost je znát pouze při brzdění a když tlačíš motorku do garáže. Jinak zatáčky projíždí i ve dvou celkem suverénně. Podvozek sice žádnej zázrak, ale nic, co by se výrazně kroutilo - jen se v dlouhých rychlých zatáčkách občas zhoupne (ale to jsem spíš už rozmlsanej). Takže žádný sportovní ambice se tu moc neuplatní - i stupačky jsou dost nízko. To ovšem přispívá pohodlí, k čemuž GSX vybízí výrazněji. V nízkých rychlostech překvapivě ovladatelná, není problém jet a otáčet se v téměř nulové rychlosti bez sundání nohou ze stupaček, tomu pomáhá i velkej rejd. GSX má neskutečnej zátah už od minimálních otáček, od 2000 ot/min už necuká. Když je to nutný, projedeš obcí předpisově i na šestku, která tam je mimochodem úplně zbytečně - pět kvaltů by bohatě stačilo. Vždycky máš dostatek síly na předjíždění a s řazením se až tak moc zabývat nemusíš. Motor je úplně sametovej!

Kdo se chce na motorce předvádět, tuhle motorku nedoporučuju. Rozbít hubu si můžeš na spoustě jiných strojů. Tohle je motorka pro požitkáře, kteří ocení krásný klasický vzhled. I v černý barvě je fakt hezká, ale tyhle "válečný" barvy, to je nádhera! A ty broušený žebra vzducháče... No koukněte sami!

kott
kott napsal 06.06.13 v 00:01 10b.

mluvíš mi z duše

nety
nety napsal 11.12.11 v 12:33

Moooc pěkná, mam stejnou v garáži a spokojenej parchant

0RHplus
0RHplus napsal 07.12.11 v 15:47

Pája13
Pája13 napsal 04.12.11 v 22:41

Prostě nádherná.Tak ať dělá na jaře jen a jen radost. 10 bodů.

drippera
drippera napsal 04.12.11 v 19:13

Sakra chlape to je ale nádhera. Tahle ta verze je asi vůbec nejkrásnější kombinace co kdy v SUZUKI vyrobili. Není jí škoda? No já vim, já mám co kecat, jen jestli už nejsme moc rozmlsaní hajzlíci, co?