Kymco Xciting 500 (2007)

Aktualizováno 28.12.2011

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 5 záznamů

Myschan
Myschan napsal 08.02.21 v 11:01 10b.

Pěkně napsáno. Posílám 10 a ať slouží

p.benne
p.benne napsal 02.04.20 v 12:33 7b.

Zdravím všechny. I já si pořídil Kymco Xciting 500. No při koupi na něm byli neorigo zrcátka v kapotáži. Sháním origo , pokud by někdo věděl Kde sehnat , byl bych vděčný. Vím že v nich nejde údajně nic vidět. No v těch mých si vidím pouze ruce na řidítkách. Proto bych raději origo. Nebo jsem kdysi četl že je dobré to předělat do řidítek. No nikde jsem neviděl návod. Ale pokud neseženu origo , tak se to toho asi vrhnu.
Dále by jsem se chtěl zeptat jak máte řešený držák telefonu (navigace). Už jsem nevydržel a projel se. Bylo to opravdu příjemné svezení. Chtěl bych se zeptat majitelů co tohoto skůtra vlastní delší dobu zda se na něco zaměřit ( mám na mysli opravy , atd.).
Předem všem děkuji Pavel

kopr1
kopr1 napsal 28.12.11 v 07:50

proch: Dik A jakou zimu mas na mysli? Ja jeste porad jezdim na prskoletu do prace, mame treba dnes rano +5
Do otvoru pro vyndani svicky se mi ruka vesla, sice tesne, ale prece. Mozna by stacil dlouhy kloubovy klic na svicky. Svicku budes muset menit asi po 5 tisicich km, jinak zacne stroj cukat (hlavne pri rozjezdu).
Tak preji hodne pohodovych km!

proch
proch napsal 16.12.11 v 18:13

Moc hezky napsaný,pěkně se to čte.jsem nový majitel.Mám akorát smůlu ,že jsem skútra koupil těsně před zimou a tak jsem najel asi 1OOkm a chodím se na něj dívat.zatím jsem udělal úpravu opěrky a na jaře přídou předkopy.Vše vymyšleno.
zatím jsem měl problém se startováním,uchlastal jsem to a vyměnit svíčku byl obrovský problém.Musel jsem rozebrat půl kapoty abych se dostal na výměnu svíčky.byl jsem z toho pěkně otrávený.Ale už to umím rozebrat za 12mim.Otvor pro výměnu je tak mrňavý,že se tam nevjde ruka.Uvidím jak na jaře.Líbil se mě Tmax 500 ,zvítězil Kymco.Doufám,že nebudu litovat.Franc-josef

Jarda-Bekr
Jarda-Bekr napsal 22.11.11 v 18:14