Kymco Xciting 500 (2010)

Vlastník Migin
Vloženo 11.8.2010
Aktualizováno 15.9.2011

Jestli existuje nějaká skupina maxi-skútrů Xciting sem rozhodně patří na čestné místo.Je to perfektní motorka na cestování.

Jedná se o nový model pod označením Evo(evoluce), a není to jenom název co výrobce přidal, na první pohled je vidět sportovní maska, která nedává příliš tušit, že se jedná o skútr.Motorka je osazena LED technologiemi a to v předních blikrech, parkovacích světlech a koncovém světle.Dále je moto vybaveno ABS se systémem rozdělení brzdné síly na přední a zadní kolo současně.O dávkování paliva do motoru se stará vstřikování, které má perfektní odezvu na plyn.Variátor je nastaven tak aby, udržoval otáčky v rozmezí maximálního kroutícího momentu při každé rychlosti což je velice příjemné při předjíždění.Zkrátka nevím co dalšího dodat skútr mám 5 dní a za 3 dny jsem najel 500 km s maximální spokojeností, ale podle zkušeností od majitelů předchozího modelu to bude dobrý společník na cesty po dlouhá léta.Pokud by někoho zaujímaly nějaké další věci, klidně mi napište určitě odpovím.Samotnému mi dalo dost práce sehnat nějaké informace.

Takže najeto 2800 km a nemohu jinak než chválit.Před sezónou dostal tuningový variátor Malossi a laděný výfuk Leo Vince 4 Road.No a zvuk super, jízda super je to prostě bomba.

wictor
wictor napsal 12.08.10 v 00:43

Gratuluju ke koupi a přeju spoustu šťastných kilometrů!

Pokud by si hledal ještě nějaké info, tak se podívej na www.skutrforum.cz