Yamaha YBR 125 (2007)

Vlastník akrapáák
Vloženo 25.10.2011
Aktualizováno 10.1.2013

Tento motocykl jsem si pořídil v srpnu v roce 2011. Motorku jsem koupil od majitele který tuto motorku koupil své dceři. A dcera na ní najela necelých 1000 km! Nějak sem se nerozhodoval a motorku jsem si hned zamluvil a následně koupil.

První dojmy - První dojmy z jízdy byly naprosto suprové, má docela dobrý tah v nízkých otáčkách, suprovou přední kotoučovou brzdu a vzadu jen buben, ale to nijak nevadí.

Doplňky na motorce - Na motorce mám kufr givi.
A padací rám Yamaha Genuine parts (chrom) v hodnotě 3000 kč.

Moje zkušenosti s Yamahou YBR 125 (2007), 12V, barva: červená metalíza, jsou zatím takové. Mám jí už rok a můžu s jistotou říct, že je to velmi pohodová motorka. Je nízká a lehká váží něco okolo 124 kg s náplněmi. Je to naked na silnici ale nějaký ten lehčí terén a polnačky zvládne taky i na těch sériových pneumatikách CHENG SHIN Tyres. :DD Je to pohodový 4-takt, se vstřikováním MIKUNI, má el. startér a i manuální kisk startér, takže spotřeba je někde okolo 2,3 - 2,5 litru, podle stylu jízdy. Nádrž má na 13 litrů. Cestovní rychlost je u této motorky 80-90 km/h. Mo je maximálka je něco kolem 110 km/h. Motor se snažím zbytečné nevytáčet!!! :DD Motor má jen 7,5 KW. V 1000 km se měnil olej Texaco 10W-40. V 5000 km jsem si nechal v servisu vyměnit olej Motul 10W-40, a vyčistit olejový filtr v motoru. Vyčistěný vzduchový filtr a celý Airbox. A seřízená spojka. V 6000 km jsem si nechal v servisu seřídit ventily a dali mi tam i novou svíčku Denso.

Na motorce jsem zatím svých km nakroutil něco málo okolo 7800 km. :)
S motorkou nebyl nikdy žádný problém!!!
Vše je evidováno v servisní knížce.

PájaViků
PájaViků napsal 24.01.12 v 23:02

móóc pěkná kočička...doufám že se potkáme na silnici do Únhoště lítám vcelku často

Jawa_speed_

Dzgofmann napsal 06.11.11 v 21:12

moc pekná a spolehlivá... ale kapnul jsi na to uz to chce aspon 600 ccm

akrapáák
akrapáák napsal 26.10.11 v 07:56

Díky ale už ted se mi to zdé pomalý. Asi sem měl vybrat nějaký 600.