Suzuki AN 650 Burgman (2008)

Vlastník Motorr66
Vloženo 12.10.2011
Aktualizováno 28.8.2021

Čertík Bury - takhle jsem ho pojmenoval, když mi jej ukázali ...

První dojmy - Velký, tichý a rychlý skůtr !

Doplňky na motorce - Origo boční trubkové držáky pro kufry Givi 45L,přední mlhovky,kufr Maxia 55L a na něm přídavné blinkry,tažné pro Pavku.

Koupil jsem ho v Příbrami v srpnu 2011, a protože hlavně jezdíme s Jankou baťůžkem spolu a potřebovali jsme trošku více místa pod sedlem, což Burák má, šli jsme do toho. Je to opravdu pohodlný maxiskůtr na dlouhé cesty, které miluji. Zatím najeto 1200 km okolo komína.Původní opěrku mně bylo líto vyhodit, tak jsem ji přizpůsobil na kufr a Janka je jak v křesle.Přes zimu udělám tažné pro Pavika a budeme plánovat dovču 2012.
Tak, tažné je hotovo, odzkoušeno i s Pavikem.Namontoval jsem i nové turistické plexi Ermax, opticky vytunil chromovanými pásky, přidal mlhovky, konečně zapojil blinkry na kufru, reflexní pásky na ráfky. Letos plánujeme menší kolečko po jihu Evropy, spát budeme v kempech, takže Pavik nám bude dělat společnost.

Motorr66
Motorr66 napsal 22.12.14 v 08:28

Díky Rosi

Rosi45
Rosi45 napsal 06.11.14 v 21:16

Dlouho ti nido nepřidal bodíky Máte ho moc hezkýho

Mirek63
Mirek63 napsal 22.09.12 v 21:20

Ahoj.
Teď jsem dočetl cestopis z Chorvatské dovči a nejde tady dát víc než 10b. Já tam jel na skůtru taky ( 250 ccm ) a byla to paráda. Burgman je krásnej sám od sebe
a co Pávík ?? nebude barevně ladit ??
Hodně štěstí na cestách...Míra

šelba.
šelba. napsal 12.10.11 v 19:48

Ať žijou Maxíci.

MimoCZ
MimoCZ napsal 12.10.11 v 19:10

Velmi pohodlny a vykonny cestovni skutr. Kdyz se to tak veme, tak pod sedlo nacpes i sele a par lahvacu