Yamaha FZ6 N (2004)

Vlastník pkKun
Vloženo 10.10.2011
Aktualizováno 4.3.2014

Po 20ti letech opět do jedné stopy. Letos po Jawě 2.moto. Bylo to zbytečné, možná nerozumné, ale muselo to být, abych mohl spát.

První dojmy - To byla síla :-), s údivem jsem četl, že některým přijde výkon slabý... dnes si ho již umím představit i vyšší, ale do ruky padne :-)

Motorku bych doporučil pro - Podle mého názoru motocyklisty, je to ideální pro začátek, buď po letech na návrat na dvě kola, jako v mém případě, ale i na vyřádění pro zkušenějšího, který vyroste s výší otáček. pravdou je, že jsou i chvíle, kdy výkon nepřijde tak ohromující, jako s prvním km, kdy jsem si těžko představoval vyšší.

Jiná třída než Jawa Jiný výkon, jiný podvozek, jiná zrcátka a hlavně, hlavně zamykací nádrž . Je to miláček zvykáme si a učím se. Příští rok snad přidám více, začínám tušit, že mi má ještě co říci. při první jízdě chaos se spojkou, plynem, hlučné řazení a výkon s kterým jsem si nevěděl rady. dnes spojka ostřejší, ale zvládám, plyn mi motorku již neplaší, řadí již v optimálních otačkách tiše a výkon si již mlhavě umím představit vyšší a ty otáčky do omezovače již také dám .
Uběhl rok seznamování a již se trochu známe. trochu se o ni starám, opravdu dobrý olej a stále namazaný řetěz... příště již kardan . přelakování nádrže a skvělý pocit 100koní v zátahu od 8tisíc otáček. Skvělá na rozježdění a poplašit se také umí. Sice si již umím představit silnější, ale v mém věku je až až.
Nejvíce jsme se sblížili na okruhu, za to jsem ji odměnil sadou nových gum, ona zase na oplátku tak řádila, že jsem DP ČR odevzdal 3 body. k vánocům novou přilbu, nové hadry, boty a spoustu ptákovin co nepotřebuji. Vlastně nutně potřebuji.
Občas mám pocit, že si opravdu rozumíme a že nám to spolu jde. Jde výborně do ruky a to je důvod uklidnit se a pořídit si klidnou sílu , vždyť mé děti budou již maturovat . jenom nevím, jak ji to říci a jak to udělat aby to moc nebolelo, hlavně mne. Pravdou je, že nemusí končit každý vztah... Ale když já proti ní tak stárnu .

Wildaja
Wildaja napsal 05.02.15 v 16:55 10b.

Krásný design ... ta nádrž je suprová a k motorce se hodí .
Popsal jsi ji humorně a dal tomu ten správný šmrnc .

Kenny_F
Kenny_F napsal 14.12.11 v 17:42

vypadá suprově 10b
taky už čekám na jaro

pkKun
pkKun napsal 20.10.11 v 20:43

Díky za podporu . Letos jsem kola na zemi udržel a již zazimoval. Nutně jsem nakoupil u pumpy čistící a leštící ubrousky a za dlouhých zimních večerů se budu mazlit a čekat na jaro.

mr.Sysley
mr.Sysley napsal 11.10.11 v 14:52

Po 20. letech bejvaj návraty zajímavý. Je to vlastně stejný,ale přitom úplně jiný. Jenom zbytečný to není. Tak 10b a rodost a pohodu na cestách.

biosák
biosák napsal 10.10.11 v 15:03