Aprilia SL 1000 Falco (2000)

Vlastník Avess
Vloženo 25.9.2011
Aktualizováno 18.5.2016

Po japoncích jeden osobitý ital :)

První dojmy - Po vymene predni pichle a zadni na plosku sjete pneu najednou zacala zatacet sama, vykon a projev uchvancancujici, ve srovnani s japonskou produkci (se kterou mam zkusenosti) pocatecni nadseni neustava, motorka se proste neokouka, z rizeni jsem nadsenej i po letech stejne jako na zacatku.

Touha vyzkoušet si dvouvál, nejlépe v litru, mnoho neinvestovat a zároveň neriskovat vrak a problémy, určité osobní kouzlo, netuctovost ... no vylezlo z toho Falco :) Po první sezóně mohu zhodnotit: Nelituju :) Je to parádní motorka, dvouvál je zábavnější, líbí se mi zvuk i projev motoru. Po prozkoumání kvality provedení ačkoliv si všímám kdejakého detailu, tak rozhodně není pozadu oproti japoncům, mnohdy naopak. Jednoduše, zatím spokojenost :)

Tak po zime dostala zakazkove vyfuky (Creptus). Je to nadhera, zvukove lepsi nez jsem si predstavoval. Bez vlozek ukrutne hlubokej krasnej nejecavej zvuk, s vlozkami tak akorat. Oproti pretlumenym seriovkam proste nebe :) A vzhled posudte sami, me se libi :)

kaw38
kaw38 napsal 26.09.11 v 07:53