Yamaha XVS 1100 DragStar (2001)

Vlastník MD
Vloženo 18.9.2011
Aktualizováno 15.4.2013

XVS 1100 Dragstar Custom ... moje další volba po předchozí Hondě Shadow.

První dojmy - Klasický design, etalon své třídy. Krásný záběr, výkonu dost i pro 2. Na delší trasy vypadá bez problémů. Cena přijatelná. Pohodlí dobré. Zatím bez jakýchkoliv problémů, kromě těch co jsem si vytvořil sám.

2011:
Myslím , že tento stroj není nutno dále představovat. Po moderní Shadow Spirit jsem chtěl něco co mi snad vydrží dlouhou dobu. Klasické a přitom agresivní tvary, pohodlné na delší cestování i ve dvou lidech a hlavně klasika - karburátor, chlazení vzduchem atd. Takže volba byla jasná.

Po hledání mě spadla do oka tato rudá kráska.

Po pořízení rozhodně oceňuji oddělávací brašny a laďáky i s homologací. Naopak strašná jsou řidítka, ale přichází teď zima takže času na úpravy bude dost.

2012:
Řidítka předělány, zároveň s nimi namontovány i pancéřky. Ovladatelnost stroje i pohodlí šlo rapidně nahoru. Takže rozhodně spokojenost. koupena i nová baterie, která odstranila problémy se startováním. Už si začínám zvykat i když se občas zasteskne po předchozí motorce :)

Tak sezóna byla ukončena tak zajímavě. V červnu zlomená ruka, samozřejmě, že na motorce ne. Takže titanový hřeb a rehabilitace. V září se už ale jezdilo, aspoň jsem stihl krátký výlet do okolí Třeboně. Ruka moc víc nedovolila.

2013:
Tak motorka je pryč, po dlouhém, no dobře krátkém ale o to intenzivnějším rozmýšlení šla do světa. Do dobrých rukou a stále ji budu mít na očích. Rozhodl jsem se trochu změnit styl. Natočeno 18tis km. Z toho jen bohužel 5tis jsem udělal já. Letos je poslední projetí před prodejem. Tak uvidíme co bude dál.

dogina
dogina napsal 16.03.12 v 19:23

pěkná hodně zábavy

KAVEK
KAVEK napsal 27.11.11 v 17:04

10b drak je hold drak

18yamaha18
18yamaha18 napsal 18.11.11 v 19:22

Nádhernááá mašina ako aj predchadzajúca, krásne fotky... Prajem všetko dobre, pohodu v sedle, plnú nádrž, kráásne počasie...

mr.Sysley
mr.Sysley napsal 20.09.11 v 11:11

Pěkná. Tak ať Ti slouží ku radosti. 10b.

rolff
rolff napsal 20.09.11 v 08:32

Také se přidávám s kladným komentářem a přáním pohody v sedle 10b.Měj se krajane