Kymco Downtown 300 (2010)

Vlastník jakattara
Vloženo 13.9.2011
Aktualizováno 18.3.2015

Vloženo: 04.03.2012, Uskutečněno: 01.03.2012, Stav tachometru: 4600 km, Zhlédnuto: 13x

Protože mám rád záznamy z výletů, rád fotím a vlastně jsem i taková hračička, pořídil jsem si mini HD kameru Kodak zX3 Playsport. K ní obal BECO a stativy k přichycení ke skůtru.

Základní informace:
Kodak Zx3 PlaySport je digitální kapesní videokamera s rozlišením videa ve Full HD kvalitě a s možností použít kameru jako fotoaparát s rozlišením 5Mpx. Kodak Zx3 PlaySport kamera je prachuvzdorná, nárazuvzdorná a vodotěsná do 3 m.

Parametry:
Stabilizátor obrazu ... digitální
Typ baterie ... Li-Ion
Velikost LCD ... 2 palců
Videosekvence ... rozlišení HD 1920 x 1080

Ke kamerce jsem v eShopu moros.cz pořídil stativ určený hlavně k upevnění suchým zipem k řídítkům kola, či motocyklu. Ty má skutr zakryté, tak jej budu muset používat pomocí různých udělátek a to stejně pro záznam vedle předního i zadního kola. Tímto mohu Kodak pevně přichytit k zahrádce na kufru Kappa a takto zaznametat případné dění za mnou.

K tomuto držáčku jsem z nefunkční webcamery k PC použil klip k přichycení a pomocí šroubku, matice a epoxidova lepidla sestrojil toto:

Až se rozjede sezóna na plno, bude vše ve fázi zkoušení a já budu vymýšlet a zkoušet různé uchycení pro možnost pořízení záznamu přede mnou. K tomuto úkolu jsem zakoupil druhý stativ na aukru - viz přiložené foto.

Tak zatím bando - příště už snad bude i odkaz na nějaké mé video ;) .
CisFis - jachym

jakattara (9) napsal 14.03.2012 v 19:17

Tak to jsem rád. Už mám udělaný první držáček u předního kola, na který přijde upevnit ten držák na řidítka. Mám to ve fotkách v deníku ;) .

koudelka_v (6) napsal 14.03.2012 v 15:52

Pěkná kamerka a povedený úchyt! Těším se na nějaké to video Trochu jsi mě nakazil, už o této kamerce čtu různé názory a čučím na videa

jakattara (9) napsal 04.03.2012 v 17:53

Děkuji a zdravím . Dante je ještě zazimován, zatím lítám jen na Nimbusu, ale i na něj bude kamerka přichycena. Už máme opět naplánovanou dovču po ČR v 50ccm a už teď se na ní těším. Letošní motosezóna bude o cestování a to nejen na po ČR ;) .

istonbike (2) napsal 04.03.2012 v 16:40

Vypadá dost dobře jsem zvědav na videa z "DauTaunu"

• Dlouho jsem tady nic nepsal ...

..., neboť v mém životě proběhla hromada, pro mne velkých změn, ale protože stále jezdím, denně cca 90km, tachometr přičítá kilometry tak musím uznat, že koupě tohoto maxi skůtru nelituji. K dnešnímu dni máme společně na

Typ: Údržba
    Vloženo: 15.11.2014
    Uskutečněno: 15.11.2014
  • Kymco uzení - Vítkov Vrchy

20. - 22.1.2012 - Kymco uzení na Trotlíkovic haciendě Aby nám nebylo přes sněhové období smutno po lidičkách, se kterýma se stýkáme na našem fóru, s těma, se kterýma nám je dobře a se kterýma to k sobě nemáme přes půl

Typ: Sraz
    Vloženo: 22.01.2012
    Uskutečněno: 20.01.2012
  • Plotny pod boční brašny

Pustil jsem se do nich. No co, že? Ve své práci občas necháváme vařit hliníkové konstrukce a protože mi jiná možnost (co by do volby materiálu) nepřeběhla přes cestu, pro materiál na tyto doplňky jsem zvolil hliníkovou

Vloženo: 24.11.2011
    Uskutečněno: 24.11.2011