Kymco Downtown 300 (2010)

Vlastník jakattara
Vloženo 13.9.2011
Aktualizováno 18.3.2015

Vloženo: 24.11.2011, Uskutečněno: 24.11.2011, Stav tachometru: 3700 km, Zhlédnuto: 29x

Pustil jsem se do nich. No co, že?
Ve své práci občas necháváme vařit hliníkové konstrukce a protože mi jiná možnost (co by do volby materiálu) nepřeběhla přes cestu, pro materiál na tyto doplňky jsem zvolil hliníkovou pásovinu 6x50. Uvažoval jsem o tom, že bych si to nechal vyřezat z nerezu, ale ono by to vyšlo dráž, než jsem chtěl.
Opět ve Feroně v Ostravě-Přívoze jsem koupil hliník, doma jsem si poměřil brašny a podle toho nakreslil a přikreslil dvě šablony.

Jednu jsem nechal pro svářeče v kupě, druhou jsem roztříhal na díly kvůli toho, abych pak znovu nemusel přeměřovat úhly. Vše překreslil na pásovinu a pomoci flexi nařezal, dobrousil největší nerovnosti a zavezl na povaření.

To mi bylo uděláno na počkání, tak jsem si to vzal domů, dopasoval ... některé části jsem musel mírně přihnout, navrtal jsem si díry pro uchycení a zavezl do práce na dobroušení. Při cestě z práce jsem se stavil do komaxitovny a hle, pánové mi to nakomaxitovali (dá se říct, že skoro) na počkání

a včera jsem se pustil do montáže, kterou jsem dnes dodělal.

Vše celkem sedělo, jen mám obavy, aby matky poblíž zadních tlumičů nevadily pružinám.

Ale to se asi ukáže až při testování v příští sezóně.
Mám z toho všeho velkou radost, protože je to přesně tak, jak jsem si představoval. Brašny už neleží na plastech

a lze je uchytit opravdu pevně a o to mi šlo.

jakattara (9) napsal 01.12.2011 v 07:37

Jeeeejda, svět je tak malinkatýýýýý ;) . Až bude pěkné počasí a pryč ta (pro mě) ošklivá doba, tak se jakoby náhodou můžeme sejít na nějakém zámku, hradě, či někde u vody ;) .

koudelka_v (6) napsal 01.12.2011 v 07:30

Tak snad budu mít někdy možnost si to prohlédnout :)

jakattara (9) napsal 30.11.2011 v 21:25

Jéééézevec. Děkuji. Na živo to vypadá ještě lépe ;) .

koudelka_v (6) napsal 30.11.2011 v 19:30

Moc pěkná práce ! Ať to slouží!

• Dlouho jsem tady nic nepsal ...

..., neboť v mém životě proběhla hromada, pro mne velkých změn, ale protože stále jezdím, denně cca 90km, tachometr přičítá kilometry tak musím uznat, že koupě tohoto maxi skůtru nelituji. K dnešnímu dni máme společně na

Typ: Údržba
    Vloženo: 15.11.2014
    Uskutečněno: 15.11.2014
  • HD kamera Kodax zX3 + stativy

Protože mám rád záznamy z výletů, rád fotím a vlastně jsem i taková hračička, pořídil jsem si mini HD kameru Kodak zX3 Playsport. K ní obal BECO a stativy k přichycení ke skůtru. Základní informace: Kodak Zx3 PlayS

Vloženo: 04.03.2012
    Uskutečněno: 01.03.2012
  • Kymco uzení - Vítkov Vrchy

20. - 22.1.2012 - Kymco uzení na Trotlíkovic haciendě Aby nám nebylo přes sněhové období smutno po lidičkách, se kterýma se stýkáme na našem fóru, s těma, se kterýma nám je dobře a se kterýma to k sobě nemáme přes půl

Typ: Sraz
    Vloženo: 22.01.2012