Kymco Downtown 300 (2010)

Vlastník jakattara
Vloženo 13.9.2011
Aktualizováno 18.3.2015

Vloženo: 22.01.2012, Uskutečněno: 20.01.2012, Stav tachometru: 4600 km, Zhlédnuto: 13x

20. - 22.1.2012 - Kymco uzení na Trotlíkovic haciendě

Aby nám nebylo přes sněhové období smutno po lidičkách, se kterýma se stýkáme na našem fóru, s těma, se kterýma nám je dobře a se kterýma to k sobě nemáme přes půl republiky - né že by ti co to mají "dál" nebyli vítání, ale prostě to mají daleko - naplánoval Trotlík tuto akcičku. A samozřejmě jak jinak, něž u sebe na haciendě.
Jen místo toho, aby jsme se sjeli na jednostopech, dorazili jsme v plechovkách. Ale co už, v tomto zasněženém počasí to ani jinak nešlo a našemu shledání to stejně bylo jedno ;) .

Se Zdendou jsem přijeli již v pátek tak, aby jsme vytopili chajdu, zároveň něco málo opět probrali k našemu letošnímu, prázdninovému cestování a v sobotu po 8h. jsme již netrpělivě očekávali zbytek "výpravy" .

Ládík, Janka a Pavel dorazili o něco málo dříve, Bobo v jejich těsném závěsu.

Než ten přijel, Zdeňa připravil všechno maso k zavěšení a to se do uzáku vložilo cca v 9:30. Každý si jej naložil podle sebe, ale převládala kombinace nasolení a česnekování ;) .

V době, kdy už bylo uzení v plném proudu, jsme se společnými silami pustili do přípravy oběda. Noooo, tedy společnými. Já připravil cibuli a rozdělal v ohništi oheň na přípravu kotlíkového guláše a o polévku s játrovými knedlíčky a samotný guláš se už vlastně postarala Janka a Trotlína.

Ten měl ještě navíc práci s hlídáním teploty uzáku, teploty v chajdě ( té se pak chytl Ládík) a obsluhy nás hostů, ale Janka se pro tuto akci stala nepostradatelným článkem co se chystání jídla ( dalšich pochutin, vaření kávy a čaje až po umývání nádobí po nás ) týče a za to jim oběma patří velký dík ;) .

Udilo se, zobalo se, popíjelo se ... prostě pohádka. Kolem 21:00 jsme začli obsah uzáku pomalu kontolovat a zjištění, že již vypadal takto

začali jsme se připravovat k večernímu odjezdu. Já, Cossman a Bobo, jsme vyrazili směrem k naším domovům, Troltík, Janka a Ládík pokračovali v dodržování pitného režimu a po sléze ke spánku spravedlivých ;) .

Učastníci zájezdu: jakattara, Trotl, Janka, Motorr66, Bobo76 a Cossman

jakattara (9) napsal 04.03.2012 v 13:38

To jooo , jako pokaždé vše s tímto klubem .

koudelka_v (6) napsal 04.03.2012 v 13:37

Myslím, že se Vám setkání vydařilo!

• Dlouho jsem tady nic nepsal ...

..., neboť v mém životě proběhla hromada, pro mne velkých změn, ale protože stále jezdím, denně cca 90km, tachometr přičítá kilometry tak musím uznat, že koupě tohoto maxi skůtru nelituji. K dnešnímu dni máme společně na

Typ: Údržba
    Vloženo: 15.11.2014
    Uskutečněno: 15.11.2014
  • HD kamera Kodax zX3 + stativy

Protože mám rád záznamy z výletů, rád fotím a vlastně jsem i taková hračička, pořídil jsem si mini HD kameru Kodak zX3 Playsport. K ní obal BECO a stativy k přichycení ke skůtru. Základní informace: Kodak Zx3 PlayS

Vloženo: 04.03.2012
    Uskutečněno: 01.03.2012
  • Plotny pod boční brašny

Pustil jsem se do nich. No co, že? Ve své práci občas necháváme vařit hliníkové konstrukce a protože mi jiná možnost (co by do volby materiálu) nepřeběhla přes cestu, pro materiál na tyto doplňky jsem zvolil hliníkovou

Vloženo: 24.11.2011
    Uskutečněno: 24.11.2011