Kymco Downtown 300 (2010)

Vlastník jakattara
Vloženo 13.9.2011
Aktualizováno 18.3.2015

Vloženo: 10.10.2011, Uskutečněno: 04.09.2011, Stav tachometru: 2400 km, Zhlédnuto: 12x

Tak moji milí, přemilí!!!

Vzhledem k tomu, že mi pro mou partičku z Kymco clubu na Bouzově překvapení alá Milda na Vyhlídce nevyšlo a že už ani pro škaredé počasí nevýjde osobní předání vlaječek, které jsme si nechali pro Kymco-club vyrobit, tak už nejde o nic. Myslím, že zbytečné tajení už nemá smysl a jakékoliv protahování už je zbytečné. Ale ať si nemyslíte, problém vydržet to nikomu neříct vůbec nemám.

Ke skůtru na fotce - jedná se o zajetý skutr, r.v.2010, ještě 10 měsíců v záruce, zakoupen v ČR, po prvním majiteli a kromě 46l Kappy má ve výbavě, kterou na fotce nevidíte - alarm na DO, textilní, cestovní brašny, Givi kapsičku na GPS a Tucano Urbano jak pro řidiče tak pro spolujezdce a hromady dalších věcí, které ani nevím, k čemu jsou. Určitě se najde pár maličkosti k opravě/úpravě, ale řekl bych, že nic zásadního. Cesta k jeho koupi a poděkování všem, kteří mi v ní pomohli je popsána tady .

Z autoškoly jsem byl celkem nervózní, ale když už pán "D" stál v garáži, jinou volbu jsem neměl. Ale ty stresy, které jsem zažil, když mi má praktická mudr. nechtěla dát potvrzení pro autoškolu ...škoda to tady až psát.

Musím se vám přiznat, že majitelem tohoto bílého Dantese jsem od 4.9.2011, při jeho koupě jsem dostal tento skleněný přívěšek,

na který se banda KC ptala odkaď, že jej vlastně mám ... udajně toto bublinkování do skla dělají v Tescu v Ostravě - Fifejdách.

Byli jsme si pro něj v Táboře, byl to den, kdy jsem se cítil úplně stejně jako ve 12-ti letech, kdy jsem šel s otcem pro mou první elektrickou kytaru Jolana Galaxis, kterou jsem od našich dostal 12.10.1990 k narozeninám. A nadšení Kamky je opravdu z mé strany neočekávané. Myslel jsem, že bude ráda, ale ne tak jak v reálu opravdu je.

Jel jsem na něm na černocha asi jen 20km na evidenčku a dovezení do servisu na garančku. Zpět už jsme jeli legálně

a pocit je to opravdu skvostný. Tedy aspoň pro mě, který posílil cca o 22kW oproti Agilitce. Ta zůstává i nadále v garáži co by jezdítko do práce a samozřejmě pokud jí zdraví dá, ještě odjede další "Jízdy" a dovolené s Trotlíkem... Je to stále mé zlatíčko a nový mazlík mi jej ze srdce ani s garáže nevytlačí.

Chtěl jsem si aspoň dopřát pár km na něm a objet kluky s vlaječkama, ale vypadá to, že Dantes již bude uléhat k zimnímu spánku, já nemám tu odvahu vyjet s ním na mokré listí, pak přes zimu řešit, kde ho nechat dát do kupy a hlavně kde sehnat peníze na jeho opravu. To ho raději vybavím ;) .
Je mi to moc líto, že jsem si jej letos neužil, ale s tím už nic nenadělám. Tak příští rok, jooo? ;)

jakattara (9) napsal 11.10.2011 v 08:19

Motorku jsem prubnul a nevzalo mě to. Už jsem na to asi starý :D , nebo se mi líbí ten klidný posed na skůtru ...

Tomo (0) napsal 10.10.2011 v 15:06

skus motorku to je jinej pocit

• Dlouho jsem tady nic nepsal ...

..., neboť v mém životě proběhla hromada, pro mne velkých změn, ale protože stále jezdím, denně cca 90km, tachometr přičítá kilometry tak musím uznat, že koupě tohoto maxi skůtru nelituji. K dnešnímu dni máme společně na

Typ: Údržba
    Vloženo: 15.11.2014
    Uskutečněno: 15.11.2014
  • HD kamera Kodax zX3 + stativy

Protože mám rád záznamy z výletů, rád fotím a vlastně jsem i taková hračička, pořídil jsem si mini HD kameru Kodak zX3 Playsport. K ní obal BECO a stativy k přichycení ke skůtru. Základní informace: Kodak Zx3 PlayS

Vloženo: 04.03.2012
    Uskutečněno: 01.03.2012
  • Kymco uzení - Vítkov Vrchy

20. - 22.1.2012 - Kymco uzení na Trotlíkovic haciendě Aby nám nebylo přes sněhové období smutno po lidičkách, se kterýma se stýkáme na našem fóru, s těma, se kterýma nám je dobře a se kterýma to k sobě nemáme přes půl

Typ: Sraz
    Vloženo: 22.01.2012