Suzuki DL 650 V-Strom (2011)

Vlastník Kukkan
Vloženo 7.9.2011
Aktualizováno 3.4.2013

Vloženo: 25.06.2012, Uskutečněno: 11.06.2012, Stav tachometru: 8500 km, Zhlédnuto: 3x

Vyšší dívčí s Matym - okruh v Sosnové.

Kromě nácviku a rozšiřování základních úkonů (jako je třeba nouzové brždění z vyšších rychlostí) to bylo hlavně o zatáčkách. Bez brzd, jen pomocí plynu, se udržet za vodícím instruktorem. Paráda. Totiž za instruktorem paráda, jakmile měl člověk jet sám, nějak se to celý zpomalilo, nebo co... Při volných jízdách došlo i na broušení hlásičů, což považuju i vzhledem k těm Mitaskám za celkem slušnej výkon.

Jedinou výtku bych měl: chápu, že času bylo relativně málo a všem nám šlo o to, abychom si co nejvíc zajezdili, ale trochu víc zpětné vazby od instruktorů směrem k frekventantům by určitě přišlo vhod.

• Prodáno...

Vytlačena po zimě z garáží AB-Moto, nastartována, zkontrolována... Pak přijel zájemce z Českých Budějovic, zkouknul, po hodině uznal, že není co řešit a plácli jsme si. Poslední foto, naložena na kárku a poslední pohled.

Typ: Prodej
    Vloženo: 03.04.2013
    Uskutečněno: 02.04.2013
    Tachometr: 19800km
  • Zazimování 2012

Tak a je to tu. V pátek 2.11. poslední letošní nastartování, a odjezd směr ABMOTO na Barrandově se zastávkou pro Vervu100. Odevzdáno, poslední pohled - a zas mne čekají zimní depréze a těšení se. Letošní rekapitul

Vloženo: 18.11.2012
    Uskutečněno: 02.11.2012
    Tachometr: 19600km
  • Německo - Rakousko - Slovinsko

A je to tady. :-DD Po trochu předčasném, ale před cestou žádoucím servisem přehazuji nohu přes sedlo a vyrážím směr jih. Dovolenou jsme s rodinou naplánovali do třech etap: Něměcko - Berchtesgaden - 2 dny, přejez

Typ: Dovolená
    Vloženo: 21.08.2012