Suzuki AN 650 Burgman (2009)

Vlastník jarpan
Vloženo 23.8.2011
Aktualizováno 9.3.2014

Model Executive, bílá perleť, topcase Givi Maxia, boční kufry.

První dojmy - Burgman naprosto splnil mé očekávání. Velký, pohodlný a spolehlivý stroj. Není zrovna nejlehčí, špatně se s ním manipuluje v garáži.

Burgmana jsem koupil letos v Únoru, dovoz na objednávku z Itálie. Je to už můj druhý, první byl Executive rok 2004 a pro velkou spkojenost jsem ho vyměnil za nový model.
Letos najeto 13000 km s naprostou spokojeností. Během dvanácti dnů jsme projeli celou Skandinávii a jediná závada byla prasklá žárovka v předním světle. Jízda ve dvou a plně naloženi, celková váha se přiblížila hodnotě 500kg. A to vše s průměrnou spotřebou 4,45 l/100km.
Tak jsem Burgmana prodal, rád bych přešel na cestovní enduro.

povel
povel napsal 13.12.11 v 21:30

Hezký, pěkný, nádherný. Bílá je super. Také jsem ji chtěl, ale prostě v tu dobu nebyla. Tak mám stříbro a taky to jede. Přeji moc km bez nehod.

mbdt
mbdt napsal 30.09.11 v 16:27

Perfekt, preju ti at to jde porad dobre a plexi doporucim turist od givy je to ohromny rozdil...
Mej se a hodne km...

jarpan
jarpan napsal 12.09.11 v 19:21

Díky. Vyroben byl v Červnu 2009, takže to je ještě ten starší model se šesti rychlostmi a klasickou přístrojovkou.

kopr1
kopr1 napsal 07.09.11 v 15:39

Ta bila perlet je krasavec!
Mas uz model 2010 - s novou palubovkou a 7 rychlostmi?
Muzes popsat rozdily proti starsimu typu?
Dik a preji hromadu spokojenych km...

jarpan
jarpan napsal 24.08.11 v 11:03

Bílá je slušivá, ale chce to trochu častěji leštit. Díky a také přeji mnoho bezproblémových kilometrů.