Suzuki GSX 600 F (1998)

Vlastník chipmank
Vloženo 17.8.2011
Aktualizováno 18.1.2013

Další kráska do sbírky..a zase modrá

První dojmy - Docela těžká Vhodná i pro začátečníka..motor "hodnej", ale když se vytočí, dokáže taky řádit :-) Podvozek slušnej, ale taky nelítám po koleně. Jinak by byl asi měkkej

Mám ji od ledna, zatím spokojenost. Dostala základní servis (olej, svíčky, filtry, seřízení) a taky vychytání drobných much (špatný kontakt u spojkové páčky, drhnoucí lanko sytiče). Je docela těžká (230kg), ale zase při jízdě líp sedí. Proti předchozí GPZ se líp pokládá do zatáček, je klidnější a líp drží - což je asi i zásluha té váhy a výborných gum Continental. Těch 20 koní navíc ale servíruje ve vyšších otáčkách, takže to chce točit hned od rozjezdu, nebo si užívat klidnou jízdu. GPZ šla trošku líp do otáček, ale zase ve 180 už moc nezrychlovala.. Brzdy by mohly být lepší (možná by pomohly pancéřovky), stejně tak mě po 100km bolí prdel ze sedla (nechápu, že ho na tomhle stroji všichni chválí). Bachratá kapotáž zaručuje dobrou ochranu před větrem, navíc mám vyšší štítek. Zatím mi odešla 2x zadní žárovka, ale to je asi u tohoto typu normální...jak jsem už stačil zjistit. Jinak spokojenost. Jak to jede, tak ani ta váha nevadí

Není to žádná naleštěná voňavka, ale vzhledem k tomu, že času na ni bohužel moc není, tak to ani nebylo mým cílem. Hlavně aby dobře sloužila, což zatím plní.

Jo a ještě se mi povolilo lanko od karbce...tak sem musel dojet na sytič domů a po hodině rozebírání a skládání motorky sem zase vyrazil do ulic

Milan1963
Milan1963 napsal 08.01.14 v 13:17

Vypadá velmi slušně, atˇ jezdí k Tvojí plné spokojenosti.

Tomo
Tomo napsal 19.02.13 v 12:41 10b.

pěkná mašina přeji mno štestí na silnici !