Kymco Quannon 125 (2007)

Vlastník Haňula
Vloženo 16.8.2011
Aktualizováno 2.5.2018

Vloženo: 13.09.2015, Uskutečněno: 03.09.2015, Stav tachometru: 31800 km, Zhlédnuto: 7x

Nové díly byly doma a mohlo se jet konečně na výměnu. Cairuš musela nejdřív trochu pozlobit v garáži, kde nechtěla nastartovat a vyčítala mi tak, že jsem za ní týden nepřišla . Pak se ale nechala ukecat, že dostane dárek, chytila a jelo se do Motogaráže.
Druhý den jsem si pro kočku zajela a musím uznat, že nová řetězovka vypadá nádherně! A co víc, kočka s ní i skvěle jede ! Zamířily jsme rovnou ke kamarádovi, který mi pomohl shodit kola a odvézt je do pneuservisu, kde nám chlapci nazuli nové botky od Continentalu.. Pak rychle zpátky, nahodit kola a opatrně domů
Když jsem před čtyřmi lety měnila přední pneu, tak mi ani nepřišlo, že by ta nová nějak klouzala, ale tentokrát jsem se na tom fakt necítila dobře možná to bylo tou výměnou obou gum, ale nebyl to dvakrát příjemný pocit
V každém případě jsem měla obří radost, že je kóča zase jako nová a můžeme si konečně zajet nějaké ty první pořádné letošní kilometry!

• Jánské koupele

Poslední zápis před více než rokem?? Uff, jsem ostuda :-$ S Kymčátkem jsem nedávno oslavila šesté výročí a musím říci, že bohužel nám ty kilometry přibývají čím dál pomaleji.. :-| Prostě tak nějak není čas, takže si vy

Vloženo: 28.08.2017
    Uskutečněno: 27.08.2017
  • 5 let s Kymčetem

Dnes je to přesně 5 let, co jsem si dovezla domů tuhle dvácu a nebyl jeden jediný den, kdy bych tohoto výběru litovala. Máme za sebou 26 000 společných kilometrů, neskutečně moc zážitků a nedám na ni dopustit. Je tedy ko

Vloženo: 17.08.2016
    Uskutečněno: 16.08.2016
  • Píchlá guma, holé neštěstí

Chtěla jsem včera básnit o tom, jak jsem najela posledních chybějících 270 km a máme tedy s Kymčetem 26 000.. Ale zákon schválnosti mi to nedovolil. Vyrazila jsem na vyjížďku a chtěla pár těch km nahnat. Projela jsem pár

Vloženo: 16.08.2016
    Uskutečněno: 15.08.2016