Kymco Quannon 125 (2007)

Vlastník Haňula
Vloženo 16.8.2011
Aktualizováno 2.5.2018

Vloženo: 08.10.2014, Uskutečněno: 05.10.2014, Stav tachometru: 28500 km, Zhlédnuto: 8x

Opět mě popadla ta chuť zkusit kruháč opačným směrem . Takže jsme se s kamarádem vydali směr Hyundai a zkusili trochu potrénovat. Nééé, jezdit kruháč doprava je prostě tak příííšerně nepřirozené, že to nešlo . Sice jsem ho nakonec několikrát objela na stupačce, ale byla to hrozně křečovitá jízda a o koleno jsem se ani nesnažila. Nakonec jsem si ho pro lepší náladu projela ještě v tom pravém směru, dala si kolínko, ještě více pokřtila svůj slider a oddělala levou stupačku . Pak jsme si dali ještě nějakou tu jízdu kolem komína, pár km, pár zastávek na provokaci u přátel a jelo se domů. Tam jsem chcípla motorku, šla k vratům a zamčeno . Rozhodla jsem se ještě pro nějaký menší výlet, než se domů vrátí někdo, kdo by mi odemknul.. Ale co se nestalo!! Kymče prostě nechtělo naskočit.. Můj první "problém" s motorkou . Prvním nápadem samozřejmě byla svíčka, ale ta jiskru házela, benzín k ní taky šel, jezdím na ni 3 000km.. Tak kde je sakriš problém? Kámoš mi dal jeho starší fungující svíčku. Taky nic.. Motorka točila, ale nechytla, roztlačit nešla. Další den jsem se teda rozhodla pro koupi nové svíčky, aspoň na zkoušku. Motorka stále točila a nic. Nakonec se nám ji ale naštěstí podařilo roztlačit. Tak teda nevííím, jestli to fakt bylo svíčkou nebo co, ale doufám, že mě holka nenechá ve štychu na sobotním uzavírání silnic

• Jánské koupele

Poslední zápis před více než rokem?? Uff, jsem ostuda :-$ S Kymčátkem jsem nedávno oslavila šesté výročí a musím říci, že bohužel nám ty kilometry přibývají čím dál pomaleji.. :-| Prostě tak nějak není čas, takže si vy

Vloženo: 28.08.2017
    Uskutečněno: 27.08.2017
  • 5 let s Kymčetem

Dnes je to přesně 5 let, co jsem si dovezla domů tuhle dvácu a nebyl jeden jediný den, kdy bych tohoto výběru litovala. Máme za sebou 26 000 společných kilometrů, neskutečně moc zážitků a nedám na ni dopustit. Je tedy ko

Vloženo: 17.08.2016
    Uskutečněno: 16.08.2016
  • Píchlá guma, holé neštěstí

Chtěla jsem včera básnit o tom, jak jsem najela posledních chybějících 270 km a máme tedy s Kymčetem 26 000.. Ale zákon schválnosti mi to nedovolil. Vyrazila jsem na vyjížďku a chtěla pár těch km nahnat. Projela jsem pár

Vloženo: 16.08.2016
    Uskutečněno: 15.08.2016