Triumph Daytona T595i (1997)

Vlastník Skvara
Vloženo 7.10.2005
Aktualizováno 19.5.2020

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 12 záznamů

Skvara
Skvara napsal 08.05.10 v 15:04

no ty pecky by měly být jenom kompres motoru musím vyměnit baterku, tahle už mele z posledního a co jsem četl, tak Triumphy jsou na slabou baterku hodně háklivé

musím tam vychytat ještě docela dost much, takže o prázdninách brigáda, aby byly prachy na opravy, ale snad na příští přívěry už nebude tak zlobit

shifty
shifty napsal 08.05.10 v 12:36

Krasavice na přívěrách se předvedla pěkný stroj ale co to bylo v kempu jak si startoval a dělalo to tak hrozné rány?? čím to bylo/je??? když chytla tak krásný zvuk to se musí nechat 10b

Ratlik
Ratlik napsal 28.04.10 v 22:09

To je kanón na ženy Hezký žluťásek

Nagash
Nagash napsal 19.01.10 v 22:55

Kultovní motorka, má svůj svět, žádná tuctovka

deimos
deimos napsal 16.04.09 v 16:31

Paša
Paša napsal 05.04.09 v 10:47

Pěná motorka

Víťan
Víťan napsal 21.03.09 v 20:09

Netradiční a moc krásná motorka.
Přeji aby šlapala.
Je krásná.

napsal 08.03.06 v 13:11

Ja mam Tigera 955i, bohuzel me potkal podobny problem, praskle tesneni pod hlavou a nasledne zkrouceni hlavy. Aspon tak mi to bylo receno v servisu. Ted zrovna nevim co s tim, nova hlava je pekelne draha a na pouzitou nemuzu narazit. Dokonce jsem i nekde cet (Supermoto?) ze to zas tak neobvykly problem neni(netesnost tesneni. Bohuzel.Urcite se vyplati sledovat stav chladici kapaliny, nova by mela byt mirne zasadita, provozem se okyseli, coz neni pro tesneni dobre. Takze kazde dva roky menit.<br />
Zdaaar!!!

napsal 19.01.06 v 18:24

zdarte, jak vam jede ten triple?<br />
Pry to jede dobre akorat ve strednim pasmu otacek a brzo to umírá ve vyšších točkách(pravdepodobne někdo srovnával se 4valem)<br />
Co je natom pravdy?<br />
Jinak se to nekazi? Treba oproti japoncum.<br />
Diik za info

Skvara
Skvara napsal 18.01.06 v 10:09

mno jako je to taťkova motka, já jsem na tom ještě ani nejel, ale tak co jsem zaslechl v tom servise, tak nějak snad netěsnila hlava a vařila a tryskala z toho voda... ale jako to byla vina předchozího majitele, on si to nějak doma zpravoval na koleně a je tam originální snad jenom ta značka Triumph

napsal 21.11.05 v 22:19

Ahoj mám triple a zajímalo by mě co jsi měl za tu závadu na motoru?

napsal 18.11.05 v 17:31

Můžeš podrobněji popsat problém?Máme Speeda, což je podobné moto.