Simson S 51 Elektronik (1984)

Vlastník Martyp
Vloženo 19.7.2011
Aktualizováno 19.7.2011

Zelena strela, na ktery jsem zacinal a vubec niceho se nebal.. :)))

Muj Simal, ktery uz doma naky ten patek byl a cekal,jestli me motorky budou brat,nebo ne.. V patnacti jsem na nem zacal litat a lital jak strelenej..Stupacky tahal v zatackach po zemi a zadna vzdalenost nebyla neprekonatelna.. V 18ti pak prisla delsi pauza,pac na velkou motorku nebyly penize a auto bylo potreba..Nastesti me motorky nepustily..
Ted stal dlouho v garazi s ruplym guferem na klice,ale pred letem se dal do kupy a i s novym retezem chodi,jak šlak..
Az na Enduro vejfuk (kterej tam je od novoty) je motorka v origo stavu,coz memu oku tenkrat nelahodilo,chtel jsem nakopnout "podsedlovku" dat tam nakou masku atd,ale to se nastesti nestalo a dneska jsem za to neskutecne rad..
Sem tam s kamosema vyrazime,nebo se jen tak ze srandy svezu kolem komina..A sraz padesatek ve Vselibicich po letosku uz asi bude tradice..

Martyp
Martyp napsal 14.08.13 v 11:59

Tak v tom případě je tak velká podobnost čistě náhodná.. :)
Ale je tim pádem vidět, že jsme lítali na Símálech asi ve sejnou dobu, cca.. :D :D

Martyp
Martyp napsal 29.05.12 v 14:28

Jj, je to jak pises origo stav,za coz jsem denska moc rad..A diky, i tobe at to jedzi..

cheetos
cheetos napsal 01.08.11 v 18:31

Je opravdu nádherný,tuším že je to origo stav.Přejí spoustu štastně majetých km.