Suzuki SV 1000S (2005)

Vloženo 3.7.2011
Aktualizováno 10.8.2015

Vloženo: 28.11.2012, Uskutečněno: 28.11.2012, Zhlédnuto: 13x

6.9. 2011
Konečně je zase hezky, tak jsem se jel s kámošem projet. Chtěl jsem vyhnat pavouky z laufů, tak jsem to vzal na dálnici. Tacho ukázalo 260km/h a určitě by dala víc, ale rovinka končila. Tak uvidíme příště

2.2.2012
Venku mrzne až praští a tak můžeme přemýšlet o nových doplňkách pro svou mašinu. Já už jsem začal. Pořídil jsem si modré plexy Nevydržel jsem to a šel jsem do garáže ho namontovat. Vím, plasty jsou zimou zkřehlé, ale nedalo mi to. Myslím, že ji to sluší. Ještě plánuji jednu věc, ale o tom napíšu, až ji budu mít
Minulou sezónu bych shrnul do pár vět. Sezóna začala prodejem mašiny. Bylo mi hodně těžko na srdci, když šla do světa. Ale chtěl jsem změnu. GSX-R ko bude navždy tou první japonkou, co jsem měl !!! No a pak jsem začal shánět já. Přišlo mi do cesty SVčko a tak ho mám doma Ba ne. Vybíral jsem dlouho, ale sůza vyhrála. Mašina je to nevyspitatelná, dá se s ní jet rychle, ale i na pohodu. Spotřeba od 5,5 litru až po 12 litrů !!! Ale to musí jet člověk jak magor a to se furt nedá. To by měl vytahané ruce jak opice. Nejvíc mě to baví jezdit tak kolem středních otáček. To má nejhezčí zvouček. Ten je fakt navykovej a HLAVNĚ je člověk NEPŘESLECHNUTELNÝ !!!
Už aby tu bylo zase jaro. Ta zima mě fakt sere!

sezóna 2012

Na jaře proběhnul klasický servis. Nechal jsem mašinu prohlídnout u kamaráda Vildy (ten má opravdu zlaté ruce) . Vyměnili jsme olej, zkoukli ventily a vyčistili střiky. Ke konci sezóny mi mašina cukala jak pominutá, tak jsme to zkoukli a je to. Jede jako šílená. Ještě jsme vyměnili brzdovku a vyčistil jsem pořádně řetěz.

Moc jsem toho zatím nenajel. K 20.8.2012 mám najeto cca 2500km . Nezbejvá moc čas

Ale není to tak dlouho, co jsme si udělali s kámošema výlet do německa. PO DÁLNICI MI TACHO UKÁZALO 265km/h a to si myslím, že není na SVčko málo. Jinak kombinovaná spotřeba je kolem 5,7 - 6,5 l/100km a to taky není špatný. Samozřejmě, že při plným plynu to jde hóóódně nahoru

Snad toho najedu letos ještě trochu víc.

Dneska 17.10.2012 jsem si udělil dárek k narozkám, koupil jsem kryt sedla spolujezdce. Ještě nějaké doplňky přez zimu a na jaře hurááá do nové sezóny. Ale letos sezóna ještě nekončí :*)

31.10.12

Udělalo se hezky, tak jsem se jel trochu projet. Bylo asi 10 stupínků, tak to bylo v poho. Jen na listí to klouzalo jako prase, ale co, ještě jsem se projel a to je směroplatný.
Taky mi konečně přišly modré závažíčka na řidítka. Ještě bych si chtěl koupit menší blinkříky, ale ty koupím, až na nějaké pěkné narazím. Přemýšlím ještě jiných páčkách a když se podaří tak o jiných řidítkách. Chtěl bych stejný, jako má verze N. No ale to se ještě uvidí.

2.11.12

Je nádherně, modrá obloha, tak mám chvilku na to, abych toho využil. Vyrážím do krušných hor. Silnice perfektní, ale čím dál víc lezu nahoru, je větší zima. Dokonce tu leží ještě snih z minulého týdne. To tu byla sibérie jako prase.
Ale co udělal jsem 50 kilásků a to je hlavní.

28.11.12

Letos byl poslední den, kdy jsem se trochu svezl a poslechl ten úúúúžasný zvuk 2válce. Mašinu jsem připravil na zimu a uložil k zimnímu spánku. Ještě jsem si ji naposledy nastartoval a uložil k hajání.

Doufám, že bude příští sezóna probíhat úspěšně jako ta letošní. Myslím tím bez nehod a zbytečných pádů.
Přeji všem, kdo si přečte můj deník, ale i ostatním příští sezónu bez nehod a neukázněných plechovkářů.

Viteq (0) napsal 01.02.2013 v 18:04

Krásná motorka, ale ještě krásnější jezdec na ní! Něco jako Martin na bílém koni

• podsedlovka

Tak jsem se k tomu konečně dostal. Sundal jsem origo blatník, nahradil držákem SPZ od Sharka ( Díky SVčkáři :-) ), doplnil jsem to led osvětlením a nakonec jsem tam dal novou výplň podsedlovky od fyrmy Hot Bodies, kte

Vloženo: 20.11.2016
    Uskutečněno: 20.11.2016
  • výstava v Lipsku

Perfektní výstava v německém Lipsku. Mnohem lepší, než tady v Čechách :-( Více místa kolem motorek a větší pohoda. Nestalo se mi, když jsme fotili, že by schválně lezli lidí před foťák, tedy v mém případě před mobil.

Typ: Reportáž
    Vloženo: 06.02.2016
    Uskutečněno: 06.02.2016
  • Výstava motocykl 2015

Perfektní výstava, i tříkolku jsme vyzkoušeli :-DD

Typ: Reportáž
    Vloženo: 07.03.2015